VW Passat - otvaranie palivovej nádrže

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stefandano
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 07.10.2008 17:06
Zdieľať na Facebook

VW Passat - otvaranie palivovej nádrže

Príspevok od používateľa stefandano »

Dobrý večer. Chlapi,čo mám robiť.Potrebujem natankovať a vôbec mi nejde otvoriť nádrž.Skúšal som všetko možné a nič. Ide o model 2007. Ďakujem.
stefandano
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 07.10.2008 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefandano »

skusim, ďakujem. A čisto teoreticky, čo môže byť príčinou, že to nejde cez ten ovladač na dverach,lebo všetko ostatne funguje, zatiaĺ.....
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

.....moze to byt aj poistka ....
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Skús vystúpiť,zamkni a odomkni auto a možno to pôjde-dnes mi spravilo to isté a pomohlo to...keď to nepomôže tak skúste to vo dvojici-jeden pri ovládaní-odomykať,druhý pri víku-pritláčať ho a zvykne to povoliť...potom nezabudni premazať ten zaisťovací cuplík,asi je suchý a znečistený,preto ho nechce zasunúť a otvoriť nádrž...ale na druhej strane-čím dlhšie to neotvoríš,tým viac éčiek ušetríš :4090:
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

Obrázok
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

Ja som mal podobny problem. Stlacal som gombik na nadrz a nic.
Uz som myslel ze je dodrbane a ta mrcha sa neodomkne kym mas kluce v zapalovani.
Vytiahol som kluc a vtedy ten gombik zacal fungovat. Nastartoval som vypol motor a zas nesiel az ked som vytiahol kluc.
Je to zrejme o bezpecnosti, aby si nahodou nechtiac pocas jazdy neotvoril.

vyskusaj a daj vediet :)

Niekedy staci tak malo, precitat si navod na pouzitie. Ale samozrejme slovaci to maju bud v nemcine alebo to nemaju vobec. A ked maju tak to nepotrebuju citat :)
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

Ondrejko69 napísal: Je to zrejme o bezpecnosti, aby si nahodou nechtiac pocas jazdy neotvoril.
...no zaujmave , ja som prisiel na pumpu , zastavil a nehal bezat motor ... otvoril som nadrz a tankol plnu ....
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

jasne a este si si dal kavu z automatu kym motor krasne vrcal pri stojane .
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

Ondrejko69 napísal:jasne a este si si dal kavu z automatu kym motor krasne vrcal pri stojane .
...kludne ti to predvediem kedykolvek , ale to tankovanie my zaplatis ty ..... ok ....
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

x77x napísal:
Ondrejko69 napísal:jasne a este si si dal kavu z automatu kym motor krasne vrcal pri stojane .
...kludne ti to predvediem kedykolvek , ale to tankovanie my zaplatis ty ..... ok ....
taky frajer co si nechava vrcat auto na benzinke napriek vsetkym bezp. opatreniam a ma problem kedykolvek natankovat plnu nadrz ? sa zamysli co tu pises
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

Pardon, teraz som si uvedomil ze som nenapisal ze mne sa to stalo na TOLEDE ale kedze je to ten isty KONCERN tak by system mohol byt na rovnakom zaklade.

Hlboko sa ospravedlnujem dotknutych namyslenych majitelov ich slavnych TDI .
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

Ondrejko69 napísal: taky frajer co si nechava vrcat auto na benzinke napriek vsetkym bezp. opatreniam a ma problem kedykolvek natankovat plnu nadrz ? sa zamysli co tu pises
...ty "bulo" vcera som daval plnu takze mam na urcity cas pokoj..... vlastne vzdy davam plnu ..... ide my o to ze ak sa dotrepes do PRIEVIDZE tak ti to ukazem , ale cesta za tebou na pumpu nieco stoji , takze preo my to zaplatis ty , alebo my hod kontakt na teba a ked budem mat nudzu ist tankovat tak ti zavolam a ty prides do PD co ty na to ???.... co sa tyka bezpecnosti , tak akurat ked som predposledny krat tankoval tak jeden chlapik mal zapnuty motor a este aj telefonoval , no a nic sa nestalo .....este som tu ...
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romysisa »

x77x napísal:
Ondrejko69 napísal: Je to zrejme o bezpecnosti, aby si nahodou nechtiac pocas jazdy neotvoril.
...no zaujmave , ja som prisiel na pumpu , zastavil a nehal bezat motor ... otvoril som nadrz a tankol plnu ....
no ja keby som pracoval na cerpacke ,tak ti porad vypnem stojan ,a mozes si tankovat akurat vzduch :d :D
lubo2008
Príspevky: 474
Dátum registrácie: 24.12.2008 14:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo2008 »

romysisa napísal:no ja keby som pracoval na cerpacke ,tak ti porad vypnem stojan ,a mozes si tankovat akurat vzduch :d :D
...tak to si nebol ešte v taliansku na benzínke tam nema problém pumpár príst s cigaretkou.
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romysisa »

lubo2008 napísal:
romysisa napísal:no ja keby som pracoval na cerpacke ,tak ti porad vypnem stojan ,a mozes si tankovat akurat vzduch :d :D
...tak to si nebol ešte v taliansku na benzínke tam nema problém pumpár príst s cigaretkou.
vsak ja som len tak podpichol ,su vsadejaky ludia ....a aj na slovensku lol

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných