VW Passat CC 1,8 tsi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rendula
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 08.12.2012 15:12
Zdieľať na Facebook

VW Passat CC 1,8 tsi

Príspevok od používateľa rendula »

Zdravím,potreboval by som poradit pri kúpe tohto auta,máte niekto skúsenost s tymto motorom,poruchy atď.pred tým som mal passat 3c 2,0tdi s motorom Bkp a žiadna sláva,alebo radšej audi 3,0tdi?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Vieš ako to je u koncernistov ? Nie a nie sa odpútať od koncernu a preto prešlapujú dookola z blata do kaluže a späť do blata, novšie 3.0TDI už netrpeli aspon na vstreky ale servisne to lacné auto zrovna nie je - zrovna ak si pýta rozvody, no a 1.8TSI vie tiež potrápiť, tiež tam boli prípady skočeného rozvodu, len u nás tých 1.8TSI bolo málo voči 1.2 + 1.4TSI, lebo pri tom obsahu šiel každý radšej do nafty
Ridick030
Príspevky: 167
Dátum registrácie: 15.11.2012 10:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ridick030 »

Googli a určite niečo nájdeš.Ja som o ňom niečo čítal a žiadna sláva,motoricky celkom ok ale vrzganie interieru,odlupujúci sa lak z nárazníkov a tak.Proste kvalita nezodpovedá cene,ale u tejto značky je to asi už normálne :zga27:
Ale inak celkom pekný wagen.
erikmitsu
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 10.08.2009 22:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikmitsu »

Starsie motory akekolvek TSI , TFSI , neboli moc spolahlive , casto sa zakarbonovali, lebo to ma priame vstrekovanie benzinu... Ja by som bral Audi A6 2,4 V6 rocnik 2004 velmi spolahlivy motor alebo 4,2 V8 ...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ja by som to bral.perfektne zmaknuty motor priebeh krutaku od spodu sekas s tym kazde jedno tdi cr.tsi neni tfsi tie su uz spolahlive
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných