VW Passat B8 - navigácia

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 - navigácia

Príspevok od používateľa oco13 »

Autolaik - ešte povedz, že ty to tak nerobíš??? :2f93:
Dokonca podla pseudonymu ani nemusí nič napísať. Predstav si, že príde nový kolega a predstavísa ja som Fakjú. :40bd: Okamžite si získa srdcia celého kolektívu. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 - navigácia

Príspevok od používateľa autolaik »

:3dcline: A tak.... :)
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 - navigácia

Príspevok od používateľa seven549 »

Fakyu napísal: 03.08.2022 12:07
seven549 napísal: 02.08.2022 20:35 ja by som stym nestracal cas.k comu je dobre aktualizovat mapy z roku 2022.azda vzniklo nove mesto a ulice?tie mesta a cesty su tu cez 100 rokov na stale rovnakom mieste.

moj prenosny garmin z roku 2007 aj mapy,trafil zatial stale do ciela.
Cas si uz stratil tym ze si napisal odpoved na otazku ktoru nikto nepolozil a ktora zjavne nikoho nezaujima, a zobral si dalsi cas ludom ktory si v naivnej nadeji ze ide o rozumnu odpoved k teme aj s riesenim tento prispevok precitali.
praveze ja som mu chcel --- usetrit zivotny cas + peniaze ---.aj ja som kedysi aktualizoval taku navi od automobilky.ale len raz.hoci je to v aute nepouzivam to.vsetko je dnes v mobile.zapnem mobil,mobilne data,google mapy vyklikam prstom trasy kadial chcem ist a navigovat.

vyhoda -- netreba nic aktualizovat a este aj dopredu mi povie kde su obmedzenia samo najde lepsiu trasu na co najkratsi cas.

no a tu garminu nuvi 250 z roku 2007 zapinam len tak nech to bezi zakazdym ked idem mimo sk.aby nezalahla prachom.a pozna to 45 statov za cenu v tedy este 2000sk.
ramairn
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 23.11.2021 13:42
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 - navigácia

Príspevok od používateľa ramairn »

Zdravim opäť,tak mám samozrejme car média, obrázok je správny keď sťahujete mapy priamo cez svoje VW konto, ale celá eú vojde ako bolo vyššie spomenuté len na väčšiu originál VW kartu, potom sú k dispozícii menšie ale tie plne stačia aspoň teda mne. Klasický som to stiahol rozbalil na kartu ktorú som predtým naformátoval a vymazal údaje ktoré tam boli staré. Všetko šlape ako má.

Ďalej som keďže už mám to konto a VW ID, chcel pripojiť v aute car-net, ale pri poslednom kroku kde zafavam kód s aplikácie do auta pripája a vyskočí mi "registrácia zlyhala skúste znovu" tiež som im na to písal a odkázali má na servis ale 300€ im za to nedám 😂 to kašlem na to nieje to nič extra potrebné, každopádne všetkým ďakujem za rady pomohli ste mi
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 - navigácia

Príspevok od používateľa laco1871 »

Najlepšie sa mi na použivaní navigacie pačia 2 veci:

1.keď sa zapnutím navigácie auto zmení na ponorku,sklá sa zatemnia, nie je cez nich nič vidieť ,a jediným prostriedkom riadiacim cestovanie je oný spomenutý navigačný pristroj, ktorý je spojením auta s vonkajším svetom ,rovnako ako periskop v ponorke.

2.zapnutá navigacia pri jazde po diaľnici,keď vodiča obťažuje na obrazovke svietiaci zvislý dvojitý pásik vychyľujuci sa periodicky doprava a doľava.. :40bd:
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 - navigácia

Príspevok od používateľa srtdemon »

Laco 1781 a fuly nie su deti oca13?
uwa0901790790
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.07.2022 00:55
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 - navigácia

Príspevok od používateľa uwa0901790790 »

Troška odbočím od témy, chalani akurát som si kúpil passat B8 2017, ale ako keby nemal funkciu mapy vo výbave. Dá sa ta to tam nejako doplniť? Nemám ani to tlačidlo, ani nikde som to v nastaveniach nenašiel, ani telefón si neviem zrkadliť atď.

Dá sa to nejak? Alebo treba meniť celú tú jednotku?

https://imgway.cz/s/4L6g
https://imgway.cz/s/4L6f
addo16
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.08.2009 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 - navigácia

Príspevok od používateľa addo16 »

Áno s týmto sa dá vždy pomôcť, navrhujem kontaktovať tu.. www.navimaps.sk vedia pomôcť s viacerými značkami, aktualizáciou máp a kódovaním.

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: az09j, Feri.b a 4 neregistrovaní