VW Passat b7 - odblokovanie elektronickej ručnej brzdy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

spodnú skrutku na tlmiči som povoľoval tak ,že som cca 10
minút na to fúkal teplovzdušnou pištoľou až kým nepovolila cca 1 metrovovou trubkou na kľúči,v domácich podmienkach keď je človek v úzkych vymyslí hocičo...zo závitov sa na obidvoch stranách vysypalo do hrsti "bieleho piesku" -bývalé lepidlo takže s ním v Emdene gastarbajtri asi nešetrili....
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

bajo777 napísal:tieto auta asi nepojdu do afriky na konci zivota, jak stare toyoty zene ? :41c2:
- mozu ale treba pribalit comp a diagnostika..
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ano, to im presne chyba k zivotu a aj k nemu pomoze :d :D
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Oni vedia ze treba kupit hiluxa a nie touarega tam sa nehraju na hogofogo beduina....
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Len sa nebojte, ze afrika zaspala maju tam aj najnovsiu techniku a opravuju ju a riesia bez problemu, su kadejake mini krajiny kde to vsetko funguje naplno, arabske krajiny ani nehovorim tu sa z tazka tara o elektromobiloch a oni uz predavaju diagnostiku na teslu nie oficialnu, tam to zije stokrat viac aku tu, tu je to mrtve a nie tam.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Ved si nepochopil...diag na teslu bude asi jednoduchsi ako na koncern, a urcite v pusti v Afrike bude hladat komp a Hlavateho.... tam plati jednoduche zelezo. Nebavime sa o AbuDhabi ale dierach v Afrike.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Afrika je Etiopia a Eritrea, Somalsko a Sudán a nie JAR alebo SAE. lol
Afrika je velká kopa piesku s jednou palmou okolo ktorej tancujú černoškovia a čakajú kým im spadne kokosový orech.
Treba vidieť veci čierno-bielo, ak do toho miešaš farby tak sa len zamotáš a nič dobré z toho nevyjde. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Vy mate v hlavach obraz kladiva a kopy poplataneho zhniteho zeleza, ja sa s tymi ludmi bavim, viem co vedia a co riesia a aj co dokazu v miestach o ktorych ani neviete, ze existuju :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mne celkom stačí, že vidím čo dokázali v europe, keď sem prišli. :4012:
Stroj sa posudzuje podla najslabšej súčiastky, národ alebo rasa podla najhoršieho jedinca.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Oco teraz si sa dosť odhalil, myslíš že keď si geroj u vás na dedine, že to platí aj všade.
Nie je to tak.
Nebol som síce v Afrike ale sledoval som nedávno dokument z ktorého vyplývalo presne to čo píše xentry.
Takže si myslím že mierni svoje nacionalistické rasistické vášne, alebo si ich ventiluj niekde inde.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Písal som len svoj názor, na ten hádam má právo aj ten černoško. Psi stekajú a karavána ide ďalej :2f93:
Witz a k tomu nacionalizmu - videl si ladového medveďa niekde v Hungarii, alebo afrického leva v Japonsku?? čím to je že len človek má také cestovatelské ambície - a zase len moj názor - neoprávnene.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

xentry napísal:Len sa nebojte, ze afrika zaspala maju tam aj najnovsiu techniku a opravuju ju a riesia bez problemu, su kadejake mini krajiny kde to vsetko funguje naplno, arabske krajiny ani nehovorim tu sa z tazka tara o elektromobiloch a oni uz predavaju diagnostiku na teslu nie oficialnu, tam to zije stokrat viac aku tu, tu je to mrtve a nie tam.
Tak prečo sa všeci migranti z Afriky, hrabú sem do Európy, keď je to tam také vyspelé ;-( ;-( ????????
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Skus precitat este raz, ze o com.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Čítal som 3x, ale Pepova otázka stále ostáva lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

raz darmo, keď si zavretý v svojej hlave a nechceš prijať aj iné myšlienky než na aké si bol doteraz zvyknutý, môžeš čítať aj 10 krát.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných