VW Passat B6 - sportove brzdove kotuce

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

t0ny08
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 24.04.2014 18:47
Zdieľať na Facebook

VW Passat B6 - sportove brzdove kotuce

Príspevok od používateľa t0ny08 »

prosim vas poradte mi niekto ako najdem kotuce na nejakej stranke pre passat b6 chcel by som si objednat obidva predne kotuce ale myslim tie sportovejsieho vzhladu tie co su dierkovane sorry za vyraz ale neviem ako sa volaju cena by bola cca do tych 15 euro za obidva ak by sa dalo vdaka :4090:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Treba hľadať podľa popisu - sport a pod., robí ich Zimmermann, Brembo, ATE robí s drážkou (Power Disc). Inak naozaj ti ich treba na hentaké „športové auto”? A celkom radi praskajú v mieste toho dierovania...
t0ny08
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 24.04.2014 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa t0ny08 »

noja by som to chcel viacmenej pre efekt mne sa to paci pocuj a nevedel by si tak nahodou najst nejake aby som vedel cca co mam hladat ?
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B6 - sportove brzdove kotuce

Príspevok od používateľa romysisa »

t0ny08 napísal:prosim vas poradte mi niekto ako najdem kotuce na nejakej stranke pre passat b6 chcel by som si objednat obidva predne kotuce ale myslim tie sportovejsieho vzhladu tie co su dierkovane sorry za vyraz ale neviem ako sa volaju cena by bola cca do tych 15 euro za obidva ak by sa dalo vdaka :4090:
15 euro za obidva?????? To je preklep cico . Vsak klasika jeden kotuc starline stoji aj 30 eur !! To chces na model auticka cico ? :40bd:
t0ny08
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 24.04.2014 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa t0ny08 »

jaaaj sekol som sa 150
hawker
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 06.09.2008 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hawker »

Ja som teraz kupoval sportove dierovane zimmermany predné sada 288 mm-148€.
Zadne som dal klasicke zimmerman okolo 100€.
Platnicky EBC,ceny su asi take ako za kotuce.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Som sa nasmial, ze dalsi humorista, ze 15 € za kotuce ... Nastastie chybala jedna nula... Ale aj ta, aj ked sa ti to paci, staci prehrabat nejake diskusie a clovek sa socita o tom ako praskaju, co by som povedal, ze je velky pruser. A o brzdnom ucinku je toho tiez popisane, no skor negativne reakcie. Osobne mam za to, ze ku kazdemu kotucu patria urcene platnicky, lebo potom to stoji za prd... Pred nejakou dobou som kupil sadu kotucov a platniciek, co ma zarazilo, ze boli kotuce zbarvene do fialova (vlastne taky nadych maju dodnes) . Dnes mam na nich najazdene cez 120 000 km, nevibruju a co je zvlastne, tak platnicky povodne. Odhadujem, ze este tych 20-30 000 km vydrzia. Co vsak bolo uzasne, tak to je cena za tu sadu, ani ju pisat nejdem. Zobral som to len na skusku, kedze predajca, dobry znamy mi ich tak trochu vnucoval, s tym, ze ich predal niekolko sad a kazdy ich chvalil. Nie, nie som ziaden dedko, a mnoho krat som z velkej rychlosti nudzovo brzdil.
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

síce nie sú dierované, ale zákazníci si chvália ate powerdisc, majú také vlnovky po disku
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Ja mam uz na druhom aute Brembo MAX , platnicky Brembo a spokojnost. https://www.google.sk/search?q=brembo+m ... 66&bih=643 . Nie som pretekar, ale brzdy su brzdy :300f: a ked ti ide o vyzor tak ber take ktore aj nieco vydrzia a nie su z blata. :2f93:
Naposledy upravil/-a keko535 v 29.04.2014 21:02, upravené celkom 1 krát.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Len zober tie dierkované, bude to vyzerát "cool" chvílu pomachruješ , všade vychváliš do nebies, tak aby si aj závistilivci nakúpili a potom budete všetci nadávať ako vám krásne praskajú

V tomto linku sú 4 obrázky "dierkovaných Zimermannov http://www.benzworld.org/forums/w210-e- ... tions.html
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak to chceš silou mocou nieje pomoci....Je to Tvoje auto a Tvoje rozhodnutie efekt a dizajn a výzor je dnes na prvom mieste ...potom dlho nič a až potom výdrž vlastnosti a také tie veci ohľadom bezpečnosti...
Ja by som si kúpil plné a k tomu čiernu centrofixku , a dierky by som si tam nakreslil....malo by to rovnaký účinok a ešte by mi aj nepraskali.... :3020:
mondeoh2o
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 11.12.2012 22:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mondeoh2o »

nechapem co treba spekulovat na vrtanych kotucoch , par krat prehrejes a budu vyzerat ako tie zimmermany a mozes hodit do srotu , a co tomu autu to doda kw? alebo sportovejsi vzhlad ? pri jazde to nikto neuvidi a vela ludom je to u prdele jedno ci tam mas vygravirovaneho macka pu alebo angry birds ci vyvrtane diery , kup origo pripadne kvalitnu druhovyrobu ktora ti vydrzi aj nieco ....
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Kup si riadne kotuce ktore nieco vydrzia a ked chce byt frajer tak si daj taketo nieco :2f93: http://www.top-auto.sk/topauto/eshop/9- ... -13-kotuce :40bd: :40bd: :40bd:
mayhem
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 23.06.2013 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mayhem »

keko no skoro som skapal :40bd: :40bd: :40bd:
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Tak ja neviem...mne na auto výrobca túto okrasu (dierovanie) dal od výroby..keď tak pozerám na rady miestnych kutilov, tak to asi dám nejakému šikovnému maníkovi s COčkom zavariť aby mi to náhodou neprasklo :zga27:
Inak keď tak k veci poviem, tak používam náhrady BREMBO namiesto originál mercedes kotúčov a to len preto, lebo Brembo majú lepšiu ochranu proti korózii. Tieto kotúče prežili aj núdzové brzdenie z 250 na nula...praskliny na kotúči nie sú, len bol asi 2 týždne modrej farby.
Zimmermann je kvalitou na tom ešte lepšie, ale to som len počul z rozprávania - zatiaľ len uvažujem kúpiť na jedno svoje auto, ktoré viacmenej stojí v garáži.
Škoda, že na tvoje auto sa nevyrábajú EBC Turbo Groove, alebo EBC Ultimax....Tie brzdia s vhodnými platničkami o dosť lepšie ako originál...skúšali sme to na VW Phaeton.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných