VW Passat B6 - dorobenie projektorov do predných dvier

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bikerx7
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.05.2011 12:28
Zdieľať na Facebook

VW Passat B6 - dorobenie projektorov do predných dvier

Príspevok od používateľa bikerx7 »

Zdravím, dúfam že som trafil správnu kategóriu, chcel by som si do passata B6 variant 2.0 TDI 2010 dorobiť projektory s logom do dverí nakoľko tam mam iba odrazky a chýba tam kabeláž, mám aj svetla na spätnych zrkadlach ktoré svietia pri odomknutí a otvorení dvier, keby som chcel dorobiť iba projektory do prednych dvier bolo by možné napojiť kabeláž na tie svetlá na spetákoch ? + a - s tým že by to fungovalo a nebolo treba nič kódovať? Predom dakujem za pomoc a rady.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tie projektorové svetielka sú obvykle LED, takže odber majú minimálny, myslím že by to nemalo narušiť funkciu ničoho, ak by sa pripojili paralelne k svetlám na spätných zrkadlách.
Aj keď teda nerozumiem dosť dobre, načo komu taká konina vôbec je.
Zvlášť teda keď už je plocha pod dverami osvetlená tými lampičkami v sp.zrkadlách.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

je to frajerina a zvysuje hodnotu auta. kludne to tam namontuj ak bude zle odpojis a predas na bazosi.
bikerx7
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.05.2011 12:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bikerx7 »

to myslíš uprimne vážne áno? s tou frajerinou a vačšou hodnotou :D to znie dobre.. skúsim to len som sa bál či nevznikne nejaky skrat alebo niečo podobné ked to napojím k tym svetlám.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ber to pozitívne - čo zhorí nezhrdzavie lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Lacika a v ktorej uličke bývaš, tam za osadou vľavo, vedľa kopy hnoja :40bd:
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

S tym Passatom budes tahat labute, auticka, alebo retazovku? Hod sem aj rozpis na rok 2019, kedy budete v ktorom meste...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

smutne ako sa setri, B7 a odrazky vo dverach, tak isto som na to cumel aj pri OIII 2018, hlavne ze na B5 aj O1 20 rokov dozadu to krasne svietilo
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Ludia, ste zlomyselni. Chalan sa pekne pozdravil, poprosil o radu a podakoval. Wilz mu odpovedal. Aj keby si tam dal santa clausa z reklamy na coca colu, tak je to jedno. Chce tam mat taketo podsvietenie, tak nech ho tam ma.

Ked to zvladne zapojit a namontovat, tak hura. O jedneho sikovnejsieho cloveka viac.
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astrak »

Kludne si to daj-je to vec vkusu.Zapojiť to pojde tak ako si to napísal.Minule sme mali v robote Superb a ten to mal tiež-vyzeralo to celkom v pohode,takaá haluz.Ale najlepšie je to,čo sa prednedávnom považovalo za pumpa tuning,tak teraz to automobilky zavádzaju priamo do výroby-viď aj tie projektory.Nuž čím viacej svetielok,pípatok tým viacej auto :d :D
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Keď vidím kamión osvetielkovany, mám dojem, že za volantom sedí 15 ročný Milan Hubáček, alias idú k nám kolotocari
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Dorabal som uz do viacerich aut , ale vzdy dodrziavam ked sa da povodne napojenie jednotky a tym padom aj treba kodovat. Nie som si isty ako presne si to predstavujes ale nemozne nie je nic , len z rozumom treba.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Nedávaj si to tam, je to sedlačina jak svet. Za socíku sa nosili nálepky na zadnom skle "Jazdím na CASTROL GTX", alebo "V ZÁBĚHU", ktoré si najväčší čávovia časom prerobili na "V ZÁHUBĚ".
No a dnes sa dorábajú angel eyes, mračítka, predĺženia strechy, nápisy na dvere Brembo, Sparco etc a - projektory.
Je to ale tvoje auto, takže rozhodnutie je nepochybne na tebe.
Napísať odpoveď

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných