VW Passat b5 - eletrika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

VW Passat b5 - eletrika

Príspevok od používateľa patreees »

zdravim mam volkswagen passat b5 2.8v6 auto mam aai tak mesiac jazdilo bez problemov jediny prbolem bol ze tiekla voda pod sedacku jazca to sa vyriesilo a teraz mi auto uplne zblblo pred dvoma dnami som isiel a zrazu blikli pocas jazdy svetla budiky komplet vsetko ako keby odpojim barerku a dbes rano som sa do roboty dostal uz len tak ze som drzal vysie otacky a auto islo neslo islo neslo skakal som celu cestu a vypinalo ho uplne blikalo vsetko a teraz ked som isiel z roboty tak uz neriaguje na nic bic nefunguje ked je zapnuty klucik komtrolky preblikuju a cvakaju vsetky mozne relatka...nemate s tym niekto skusenost ?ja som zufaly dakujem
jackboy
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 18.09.2008 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jackboy »

Pod sedadlom sofera mas skrinku .Nadvihni tapacir -pod nim ju najdes.Odskusat vysusenu alebo vymena za druhu.
patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patreees »

ale docital som aa ze to je riadiaca jednotka interieru moze to zblbnut cele auto????neda sa ani startovar vôbec nic
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Jednoznacne ze to ma vplyv. Je to RJ komfortu a vpodstate taky uzol. Toto sa riesi furt a dokola.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

mal som passata b5 a celá komfortka doslova plávala vo vode -myslím plošný spoj a auto fungovalo až na centrálne zamykanie kufra,na chod motora mi to nemalo vplyv,mal som 1.8T benzín...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Umiestnime RJ na jedno z najde.bilnejších miest a potom ešte okolo nej postavíme auto, do ktorého tečie. Fajn idea ako udržať peniaze v pohybe...
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astrak »

Dobrá kúpa :d :D Aspoň že mesiac vydržalo.... :d :D
patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patreees »

nebolo to tym sice tam bolo trosku vody ale ked som ju rozobral plosny spoj bol celkom suchy
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ked ti tecie do auta tecie ti aj do topanok.kazda sranda nieco stoji a na tom passate duplom.paradne to sudruhovia v NDR namakali.bol to super napad.ja som tam mal len rosu a blblo to.ta jednotka je super ulozena.je to na prd.
patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patreees »

voda tam uz nie je odtoky su spravene len teraz je problem s tym ze eletrika blbne stale okna sa nedaju otvaarat osvetlenie interieru nefunguje vobec ani tempomat a ani vyhrievanie sedaciky jazcovej. a ked zapnem klucik a idem startovat auto ani necukne pri zapnutom kluciccvakaju vsetky relatka hadam a ked napriklad pri zapnutom kluciku zapnem svetla tak vsetko preblikne a pristrojovka zhasne ja uz vobec neeviem co s tym...potrebujem velmi dobreho eletrikara ktory by to dal dokopy...
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

No a odkial si? Mozno sa najde niekto s tvojho okolia.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patreees »

z nr som
patreees
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.07.2008 23:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patreees »

vyriesene odsila spinacia skrinka...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných