VW Passat b5 - central

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

voska
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

VW Passat b5 - central

Príspevok od používateľa voska »

Zdar borci.Potrebujem poradit.Mam passat b5 tdi 81kw r.v 97.Dnes som auto odomkol v pohode.Po 5 min som zacitil smrad ako keby nieco zhorelo.Az potom som si vsimol ze mi nezamkne zadne prave dvere.Ani rucne a ani centralom a ani mi neodomknu.Co som fora cital tak nic som skoro nenasiel.Podlaha sucha,nezateka.Co podla vas treba menit?celi zamok???Dakujem za odpovede... :28b7: :28b7: :28b7:
lance0xc
Príspevky: 143
Dátum registrácie: 14.02.2009 16:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lance0xc »

dobre sa vyspi tejto noci a rano precitaj svoju temu z pohladu inej osoby.

no čo ako by si si odpovedal???


a ten dodatok ako k čomu bol podlaha sucha nezateka??? nie nahodou z tem o passatoch ktore nezamykaju či nahodou nezatiekla komfortka pod nohami vsak?? niee nečital si nič si nenasiel o preyebanych kabloch v prechodke??? alebo v dverach? fakt nič nestačilo na tvoju odpoved ze to musis pozriet a premerat či je zamok v riti alebo nemas štavu v kabloch.. my vsetci vidime do tvojich zadnych pravych dvier a vieme čo tam mas za problem a čo mas vymenit konecne sa zobudte
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Samozrejme meniť treba všetko doradu...taká adrenalínová lotéria to je. A začni tým najdrahším.....to je také Slovenské.
voska
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa voska »

to je jasne ze to bude treba najskor premerat.Ja som chcel vediet ci tam nieje nejaka poistka.Aby som zbytocne nevihadzoval dukaty na pocitac.asi tak.Ale diki
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Poistka ako taká býva zväčša len v obvode napájania ...a istí pred skratom ten ktorý obvod zväčša už pred spínačom ...
Výstupy z hocijakej RJ sú už málokedy istené klasickou poistkou v poistkovej skrinke...Leda tak svetlá a pod veci aby bola zabezpečená autonomita svetiel lavej a pravej strany a pri prepálení nezhaslo celé auto.
lance0xc
Príspevky: 143
Dátum registrácie: 14.02.2009 16:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lance0xc »

poistka je len pre celu RJ komfortu. ak by bola poistka v tahu tak by ti nesli ani okna ani central ani nic podobne prkotiny. problem budes mat v konkrretnych dverach v kabelazi,

alebo este otvor prave predne dvere a dostanes sa ku prechodke zadnych dvier skus snou "pojantať" a odomykaj v kuse či naahooduuuuuuuuuuuu
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa421910382470 a 28 neregistrovaných