VW Passat B5 1,8 T r.99 - otacky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

video
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 29.06.2006 19:42
Zdieľať na Facebook

VW Passat B5 1,8 T r.99 - otacky

Príspevok od používateľa video »

Zdravim Vas.chcel by som sa spytat ci mal niekto uz takyto problem. Nastartujem auto a otacky si robia co chcu. raz su hore raz su dole. motor ako keby isiel zdochnut. auto trasie. pri jazde ked niekedy idem pridat plyn auto vobec nereaguje otacky padnu na minimum a auto musim odstavit vypnut motor nastartujem a je to ok aj tyzden potom zas. mechanik uz nevie co to moze byt diagnostika nevyhadzuje nic. klapka vymenena cidla v poriadku. asi som to napisal ako hotentot ale autam sa moc nerozumiem ak by mohol niekto poradit bol by som vdacny bo mechanik chce susat vsetko postupne a len prachy taha a auto stale v tom istom stave. dakujem za kazdu radu.
Mass111
Príspevky: 609
Dátum registrácie: 03.04.2009 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mass111 »

Váha vzduchu, lambda sonda, môže to byť veľa vecí a na tvojom mieste by som radšej zmenil mechanika, lebo poriadna diagnostika by mala určite pomôcť.
video
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 29.06.2006 19:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa video »

Sonda aj vaha je ok... docital som sa ze to moze byt aj v hadici obycajna dierka mala. Ale skusim aj ineho mechanika. Inak vsimol som si ze ani turbo nejde ked torobi potom zase funguje.
orzel7
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.08.2013 20:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa orzel7 »

SNÍMAČ POLOHY ŠKRTICÍ KLAPKY
(Potenciometr)
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných