VW Passat 4.0i w8 4mottion

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wessli
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.07.2009 23:40
Zdieľať na Facebook

VW Passat 4.0i w8 4mottion

Príspevok od používateľa wessli »

zhanam dokumentaciu cize navod na obsluhu na passat w8 (bez servisnej knihy ta ma nezaujima) na zoscanovanie do pocitaca bud ze by ste mi pozicali dokumentaciu a ja by som si ju zoscanoval alebo druha moznost vy by ste mi ju zoscanovali a potom napalili na cd a poslali mi ju za financny poplatok,dovod je taky ze mam tiez passat w8 bez dokumentacii(navod na obsluhu,technocke udaje w8....).ozvite sa mi ak ma niekto passat w8 a tuto dokumentaciu v slovencine alebo v cestine,myslim to vazne a seriozne,vopred dakujem.
PETER
andrish377
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 10.10.2009 14:25
Bydlisko: HE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrish377 »

skús navštíviť vw-club buď SK alebo CZ, tam skôr stretneš nejakého majitela W8 :2f93:
wessli
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.07.2009 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wessli »

andrish377 napísal:skús navštíviť vw-club buď SK alebo CZ, tam skôr stretneš nejakého majitela W8 :2f93:
tam som tiez zaregistrovany na sk a nic ale dik za radu.
dogg
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 04.02.2007 12:52
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dogg »

ja som na VW Clube zaregistrovany, napis mi tam PMku a ja ti napisem nicky hned dvoch majitelov W8 co su tam...a su aj aktivny na fore.
moj nick je Dogg88
V8 lover
RattenDivision
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.05.2009 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RattenDivision »

Nechapem celkom na co ti je navod,co to nevies nastartovat?
wessli
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.07.2009 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wessli »

RattenDivision napísal:Nechapem celkom na co ti je navod,co to nevies nastartovat?
som pedant chcem mat vsetko po kope a ta dokumentaciu je sucastou auta tak to chcem mat vsetko naporiadku.staci taka odpoved??
RattenDivision
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.05.2009 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RattenDivision »

Pochopim keby si si to zhanal origos k autu ale pedant a mat to napalene na cd?ty vies
andrish377
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 10.10.2009 14:25
Bydlisko: HE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrish377 »

na zaciatok jednoduchsia cesta, ked ti to niekto aspon preskenuje..
osobne si neviem predstavit kde by som to zhanal origo ked buranych W8 alebo nejakych na diely je malo, aj to len obcas.. to nie je 1.9 TDI PD :zg282:
wessli
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.07.2009 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wessli »

RattenDivision napísal:Pochopim keby si si to zhanal origos k autu ale pedant a mat to napalene na cd?ty vies
vies si predstavit ze ty to niekto preda ked vlasty take auto,ja nie, a mat to aspon napalene a potom postupom casu si to vytlacit a vytvorit si v papierovej forme tuto dokumentaciu je vzdy lepsie ako nemat nic,a zvacsa to je v nemcine,preto by mi to stacilo v pc forme a mat nieco ako nic.
wessli
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.07.2009 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wessli »

andrish377 napísal:na zaciatok jednoduchsia cesta, ked ti to niekto aspon preskenuje..
osobne si neviem predstavit kde by som to zhanal origo ked buranych W8 alebo nejakych na diely je malo, aj to len obcas.. to nie je 1.9 TDI PD :zg282:

to mas pravdu nie je to 1,9 tdi co viem a aj ked sa najde nejaka burana w8 tak ma manual v nemcine co mi je na ... u nas je takeho auta malo aj ked zvacsa je dovezene.dik za prispevok
RattenDivision
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.05.2009 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RattenDivision »

Ked to nezozenies o nic neprides,ja som to zhanal tiez a mal som moznost si to raz prelistovat a ze by tam bolo nieco uzitocne no neviem,podla mna zbytocna strata casu
wessli
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.07.2009 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wessli »

RattenDivision napísal:Ked to nezozenies o nic neprides,ja som to zhanal tiez a mal som moznost si to raz prelistovat a ze by tam bolo nieco uzitocne no neviem,podla mna zbytocna strata casu

mas w8?? podla toho co pisat hadam hej ked si mal taku raz moznost.ak hej odkoho si mal tu moznost prelistovat to.
tym padom si neni taky pedant ako ja.
RattenDivision
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.05.2009 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RattenDivision »

Hej mam.Listoval som si to u jedneho pana co to mal ako firemne auto v rakusku,bol som s toho nadrzany ze to niekto ma ale vobec ma to nenadchlo aby som to kopiroval,mozno nejsom pedant ale som detailista a ked ti na w8 odide par veci ver mi ze na knizku si ani nespomenies.
wessli
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.07.2009 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wessli »

RattenDivision napísal:Hej mam.Listoval som si to u jedneho pana co to mal ako firemne auto v rakusku,bol som s toho nadrzany ze to niekto ma ale vobec ma to nenadchlo aby som to kopiroval,mozno nejsom pedant ale som detailista a ked ti na w8 odide par veci ver mi ze na knizku si ani nespomenies.
parada dalsi, posles nejake foto w8 ze aku mas.ak ti nevadi
RattenDivision
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.05.2009 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RattenDivision »

napis mi do SS tvoj mail
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 66 neregistrovaných