VW Passat 1.9 TDI - zasekavaju stierace

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wlodzik25
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 09.06.2009 20:35
Zdieľať na Facebook

VW Passat 1.9 TDI - zasekavaju stierace

Príspevok od používateľa wlodzik25 »

zdravim, mam problem zo stieracmi na pasate 1.9TDI 81KW rv.. 97 B5 klimatronic stierace idu velmi tazko niekedy trosku rychlejsie inokedy skoro vôbec aj pri najvyššej rychlosti stierania, chcem sa opytat ktory ste to rozoberali je stym vela roboty chcel by som to pozret ale je ten motorcek tak vzadu za posilovacom brzd ako sa tam dostat??? vopred dakujem za odpovede
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Treba to vybrať von celé ten mechanizmus a nie len samotný motorčeka, rozobrať osky vybúchať z púzdier vyčistiť a premazať....A nanovo zložiť .
PROCHY603
Príspevky: 3800
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Presne tak vybrat premazat osky na stieraci a zlozit. :41c2:
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

pre ušetrenie práce treba kúpiť nový pantograf na tvoje auto, už to budú smiešne ceny
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Vopred si zisti kde to kupis cele nove, pri rozoberani sa to rado polame, uz je to za tie roky krehke. Nove to vide okolo 80e, kolega to pred rokom kupoval na 2000ku A4. Kupuj podla cisla, je vela typov.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Panebože.... nejde vyberať ložisko z polosi na traktore...veď to je hliník, tam stačí ak to trucuje aj teplovzdušná pištol a nahriať prípadne nejaký plynový horáčik prinajhoršom....ale je pravda že môže sa stať že vybúcha osky aj s púzdrami z držiakov, a púzdra budú zakúsnuté na oskách až tak, že ich dá dole len za cenu že mu prasknú a je dorobené...
wlodzik25
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 09.06.2009 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wlodzik25 »

diky vsetkym za odpovede, podarilo sa mi to rozhybaat aj bez zhodenia riadne son namazal tie tiahla dostal sa olej aj do osiek musel som stieracom pomahat rukou ale potom sa rozhybali nechal som ich bezat zo 20 min odklopene a teraz idu krasne uvidim na jak dlho, ak by to este zacalo blbnut tak to rozoberem este raz diky za odpovede aj za video
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných