vw passat 03/05 2.0tdi 103kw 16v slaby vykon

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kulubos
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.10.2012 23:07
Zdieľať na Facebook

vw passat 03/05 2.0tdi 103kw 16v slaby vykon

Príspevok od používateľa kulubos »

ahojte. mam taky problem. auto mi od cca2800 otacok skoro vobec netaha. ledva som z neho vytlacil 180km/h. trysky spojka komplet nova a repas turba. vsetko robene v priebehu 2 mes. olej filtre komplet tiez vsetky menene. predtymto servisom mi tahalo jak delo. je tam olej shell 5w 30 s normou 505. znamy mi tvrdil ze to je olejom. ze by tam mal byt olej s normou 507. volal som do vw a mi tvrdili ze olej je vporiadku pokial ho tam neham rok alebo 15000 km. diagnostika tiez neukazuje ziadne chyby. poprosim vas o nazor-radu. dakujem
kulubos
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.10.2012 23:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kulubos »

je to verzia bez filtra pevnych castic. uz som ztoho zufaly lebo som nemale peniaze donho natlacil a furt si pyta. aj palivove cerpadlo je nove lebo mi odislo.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Daj dokopy myšlienky a hlavne všetky informácie čo sa týkajú toho motora.Momentálne to nemá za mak logiky,lebo predtým to išlo ako delo,ale potom neviem načo sa menilo na tom motore pomaly všetko.
kulubos
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.10.2012 23:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kulubos »

volal som kvoli oleju do vw. mali servisnu akciu na siemensove trysky tak mi ju radili vyuzit co som aj spravil. menili vsetky 4 zadarmo. auto slapalo. hrkotal mi zotrvak tak som dal vymenit komplet spojku. auto slapalo. jazdil som vpohode az dokym mi nezacalo vypinat turbo vzdy pri cca 3000 otackach. diagnostika ukazala vadny snimac tlaku v turbe. vymenili ho a o tyzden znovu. zrepasovali mi turbo. auto slapalo. isiel som snim do svajcu a asi po 200km na dialnici som pocitil ako mi zrazu stratilo vykon a neslapalo tak. na 6ke som ho ledva vytocil na 180km/h. od tych 3000 otacok uplne zdochne vykon co predtym nebolo.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ešte čerpadlo
kulubos
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.10.2012 23:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kulubos »

cerpadlo mi odislo asi mesiac po tom ako mi menili trysky. auto po vymene slapalo dobre. dal som menit kvoli zotrvaku komplet spojku a potom sa objavil ten problem s turbom. citim aj dost velke chvenie na volante od cca 70km/h co sa predtym tiez nevyskytlo.
kulubos
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.10.2012 23:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kulubos »

zda sa mi akoby by bolo nieco upchate.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 16 neregistrovaných