VW Jetta 2008 - nefunkčné centrálne zamykanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

filapo
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 20.09.2010 16:09
Zdieľať na Facebook

VW Jetta 2008 - nefunkčné centrálne zamykanie

Príspevok od používateľa filapo »

Dobrý deň. Mám problém s centrálny zamykaním na VW Jetta 2008. Nedajú sa zamknúť vodičove dvere, nejde stiahnúť el. okno vodičove, a dokonca ani elektrické zrkadlá. Ostatné dvere ( sťahovanie okien) fungovali z miesta vodiča, aj na diaľku zamklo. Od dnešného dňa,stále mi ukazuje zavrite vodičove dvere.Nejde zamknúť už ani ostatné troje dvere.Jedine z vnútra tlačítkom, a potom mechanicky kľúčom zamknúť vodičove.Odomykanie na diaľku funguje stále, vodičove nefunguje i naďalej. Máte niekto skúsenosť s týmto problémom? ďakujem
filapo
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 20.09.2010 16:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa filapo »

ďakujem, myslíš však, že toto ma vplyv aj na elektrické ovládanie zrkadiel, okna???
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Káble v prechodke skorej ... ak blbne to zrkadlo...
jojo15
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 20.09.2010 15:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojo15 »

Zlomene kable v prechodke dverí mal som ten isty problem vymena kablovania alebo pospajkovat ja som dal vymenit kablovacku vo dverach a bol pokoj. :zg282:
PEP123
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 13.09.2008 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PEP123 »

ja som riesil toto iste a skoncilo to riadiackou vo dverach kazdopadne da sa to zdiagnostikovat samozrejme kontrola kabelaze a podobne teraz v horucavach to zvikne blbnut
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných