VW Golf VII - vŕzganie od prednej nápravy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mysiak24
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 21.03.2015 21:33
Zdieľať na Facebook

VW Golf VII - vŕzganie od prednej nápravy

Príspevok od používateľa mysiak24 »

Čaute,jazdím už nejaký rok Golf 7 a už nejaký čas pri parkovaní alebo prejazde nerovností v menších rýchlostiach,hlavne pri točení volantom je počuť nepríjemné zavŕzganie od prednej nápravy,máte s tým niekto skúsenosti? Keďže v servise (nejdem ho radšej menovať v BA) mi povedali a majú na to papier,že to sú nejaké manžety z plastu a tento jav je u každého Golfu prirodzený,teda Golfu siedmej generácie a technik ma vysmial,už dvakrát som tam auto na záruku dával robiť a stále mi nič nezistili,tak som prirodzene dosť naštvaný...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ked to maju vsetky, nejde o chybu ale vlastnost :40bd: , klobuk dole pred vyrobcom ked mu to zakaznik zozere aj s navijakom ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Ako poznám cenovú politiku fáúvé tak možno aj to vŕzganie zahrnuli do vyššej výbavy za ktorú si treba priplatiť :40bd: :40bd: :40bd:
mysiak24
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 21.03.2015 21:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mysiak24 »

Nikto nevraví,že mu to my zákazníci žerieme,preto píšem sem,či má niekto skúsenosť,kto nemá to auto alebo nevie,o čom píšem sa ani nemusí k tomu vyjadrovať,keďže ide o radu a nie o diskusiu...
theflyingdutchman
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 21.10.2013 09:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa theflyingdutchman »

Ak ten isty problem pretrvava, treba znova navstivit servis. Kupil si u nich auto a oni maju z toho proviziu. Na auto je zaruka.

Vacsinou vrzgaju horne ulozenia tlmicov alebo gumy na roznych silentblokoch. Zaujala ma ale ina vec a to vyjadrenie mechanika ze je to typicka vec Golfa a maju na to papier. To znamena ze VW o tom vie a pravdepodobne existuje aj nejaka zvolavacia akcia. Vacsinou vymena za modifikovany kus alebo namazanie vazelinou aby zvuky prestali. Jednoznacne treba trvat na odstraneni.
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Ako povedal kolega nadomnou - uloženie tlmičov, príp. aj homokinetický kĺb.
sutrak
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 21.06.2008 13:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sutrak »

Cau. V praci si mozeme brat vzdy na 6 mesiacov operativny leasing. Mal som po sebe 2 nove golfy a oba vrzgali. Hlavne ked bolo mokro. Ostatnym chalanom tiez vrzgala predna naprava. Niektori sa boli aj na to pytat, povedali ako tebe , ze to maju vsetky (vascina), a ze to je v ulozeni tlmicov.
mysiak24
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 21.03.2015 21:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mysiak24 »

Súhlasím,ako vraví chalan vyššie,majú na to papier,takže o probléme vedia smradi... Skúsim sa previezť na inej sedmičke a popočúvať,čo to robí/nerobí,v každom prípade všetkým pekne ďakujem! :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní