VW Golf VII 1.6 tdi R-line

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wiki1
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.11.2013 12:31
Zdieľať na Facebook

VW Golf VII 1.6 tdi R-line

Príspevok od používateľa wiki1 »

Ahojte mam Golfa 7 1.6tdi R-line...chcel by som sa vas opytat ake mate s nimi skusenosti ci sa vam kazia alebo nieco...ja hoo mam asi tak necele 3 tyzdne ma najazdenych 1500km uz..a hned prvy tyzden som musel navstivit servis koli nejakemu pliesku na brzdovej dosticke v prednom kolese ktora bola uvolnena a robila hluk... to som este jak tak prehltol ze sa to moze stat takato drobnost no teraz mi zacalo nieco praskat v riadeni ked stojim na mieste a tocim volantom dopravej strany nieco praska pocut to aj pocas jazdy ale slabsie nechapem to nove auto a toto robi? sice je uz objednane do servisu technik sa bol previest povedal ze to moze byt vela veci co to robi ale nechapem proste ako sa to moze stat na novom aute neni to prve auto co sme mali nove ale ani jedno taketo problemy nemalo .. zajtra ho uz beru zeby to mali odstranit ale chcem vediet co to asi moze byt ? a hlavne ci aj vam sa takto kazia lebo ak ano ja im ho nejak vratim.. tak ako som sa z neho tesil teraz som sklamany :( dakujem za odpovede :)
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

manželka mala nové polo 1.4 7dsg full naloženku, a pri cca 5000km sa jej zvliekol remeň - to bolo len srandy, keď na to v porshe kukali technici jak na javenie panenky márie v levoči, takže áno stať sa môže čokoľvek, keby si si objednal vw v nemecku dostaneš slovenký výrobok v 100% kvalite, kedže si ale kupujeme autá u slovenských predajcov dostávame autá ktoré vyrábajú turci, maďari a iné živly, kde sa na kvalitu sere, počítaj že to nebude posledná vec. inak držím palce. my sme už passat 3C aj to polo predali, nemal som nervy.
wiki1
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.11.2013 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wiki1 »

pfuu ta to si ma nepotesil mam dost :( a ziadnu staznost ste ani neposielali ? ja by som najradsej rovno do Nemecka poslal nech vedia ako ich prezentuju ti kreteni tu na Sk....
lkopcansky
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 25.02.2013 14:09
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lkopcansky »

V Autotipe zistii, že dokonca zateká do kabiny z klimi v priestore pred spolujazdcom...skus to odledovat, ci je to aj tvoj pripad, ci nemas kobercek mokry...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Holt smola....asi máš piatkový alebo pondelkový kus. Nárok na vrátenie vzniká ak s arovnaká závada objaví 3x po sebe....a aj to je na SK na dlhé lakte. Veľa zdaru pri reklamácii. :300f:
wiki1
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.11.2013 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wiki1 »

lkopcansky napísal:V Autotipe zistii, že dokonca zateká do kabiny z klimi v priestore pred spolujazdcom...skus to odledovat, ci je to aj tvoj pripad, ci nemas kobercek mokry...




Hej to som uz tiez cital niekde zatial sa nic take neobjavilo dufam ze ani neobjavi
wiki1
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.11.2013 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wiki1 »

VLADY napísal:Holt smola....asi máš piatkový alebo pondelkový kus. Nárok na vrátenie vzniká ak s arovnaká závada objaví 3x po sebe....a aj to je na SK na dlhé lakte. Veľa zdaru pri reklamácii. :300f:
to viem... uvidime co bude dalej ... ooch :(
wiki1
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.11.2013 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wiki1 »

Skuste prosim aj niekto taky co ma golfa 7cku ako je na tom ... dakujem
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

3x rovnaká závada, prípadne 4x rôzna. Držím palce. :41c2:
Mazda 6 GH 2.0i
===============================
EX: Citroen C4 Picasso 2.0 HDi <- Ford Focus MK2 FL 1.8 TDCi Titanium X <- Ford Mondeo MK3 2.5 V6 Ghia <- Ford Focus MK1 1.8i Comfort <- Lancia Dedra 1.6i
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

mám pocit že poznám len jedného človeka čo mu vzali auto spať a vrátili prachy že bolo blbé auto :40bd:
aj to bola 2 ročná tortúra
wiki1
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.11.2013 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wiki1 »

to fakt ze 4x rozne tak mozem ? o tom som este nikdy nepocul to ze 3x to iste to viem ale to ze 4x rozne prvy krat pocujem ...
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

Viem, že to platí pri hocijakom bežnom tovare - ktovie, ako to majú upravené výrobcovia áut.
Mazda 6 GH 2.0i
===============================
EX: Citroen C4 Picasso 2.0 HDi <- Ford Focus MK2 FL 1.8 TDCi Titanium X <- Ford Mondeo MK3 2.5 V6 Ghia <- Ford Focus MK1 1.8i Comfort <- Lancia Dedra 1.6i
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

vrátenie auta a peniaze od nich nevytrepeš ked sa poondieš
wiki1
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.11.2013 12:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wiki1 »

No to si aj ja myslim a co kus za kus ?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

wiki1 urobil si jednu chybu, a to takú že si si myslel, že koncern je špička a len tak hocičo ho neprekoná. To platilo 10 rokov dozadu, dnes je situácuia úplne iná - skrátka si mal privelké očakávania

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných