VW Golf V - vypnutie pípania bezpečnostných pásov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

feriCko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.11.2013 19:00
Zdieľať na Facebook

VW Golf V - vypnutie pípania bezpečnostných pásov

Príspevok od používateľa feriCko »

Zdravím,viete mi prosím napísať,ako sa manuálne vypne pípanie bezp.pásov vo VW golf 5 rady??
feriCko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.11.2013 19:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa feriCko »

Pás mám zap.vždy..som taxikár o.i. Problém je,že aj keď som pripútaný,pipa to..skrátka je najskôr posahany senzor na sedačke
feriCko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.11.2013 19:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa feriCko »

Pod sedackou je tá plast.krytka,kt.som dal preč a pod ňou sú dva druhy prip.káblov. Ktorý kablik/pripojka mám odpojiť,by to konečne prestalo pipat??
MiShO777
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.04.2007 20:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MiShO777 »

Maly cierny je na pas
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Napichnes to na nejaku VAG diagnozu a polozke CODING prepises jeden parameter v pristrojovke. Z hlavy neviem nakolko ti program da jednotlive moznosti na vyber. Dufam ze dnes v roku 2013 tuto operaciu zvladne snad kazdy servisak ktroy pouziva diagnostiku vo vyssej urovni ako citanie a mazanie pamati zavad.
qwertzuiop
Príspevky: 311
Dátum registrácie: 02.06.2009 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa qwertzuiop »

alebo staci odpojit ten snimac na pase. nic netreba prepojit.. staci ho len odpojit
djrjay
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 21.02.2007 19:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa djrjay »

odkodovat
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

týmto si asi myslel to, že sa nepášeš a vadí ti pípanie? vieš čo? BODAJ BY SI SA PRI PRVEJ BÚRAČKE ZABIL, za to že sa nechceš pásať.
repro7
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 19.03.2011 14:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa repro7 »

Impax- si dement. Najprv si precitaj, preco to chce opravit a potom si tu pis svoje chore vylevy. Priat niekomu smrt- si ubohy.
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

v tejto krajine žijú ľudia ktorí volia fica a takí čo nevedia čo je sranda - nikomu nič neprajem, bože normálne som zasrandoval, všetko som si prečítal, chytáš sa všetkého jak fico s kažimírom
feriCko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.11.2013 19:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa feriCko »

Zaujímavý zmysel pre humor,to sa musí nechať..aj názor..
Inak budem voliť Kotlebu,keby si mal chuť opäť vtipne reagovať..

VŠETKÝM,ČO MALI SNAHU POMÔCŤ MI,ĎAKUJEM..pôjdem s tým k mechanikovi a či už to spraví cez PC,alebo manuálne,je mi jedno..
PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatoGTD »

impax napísal:týmto si asi myslel to, že sa nepášeš a vadí ti pípanie? vieš čo? BODAJ BY SI SA PRI PRVEJ BÚRAČKE ZABIL, za to že sa nechceš pásať.
A co teba trapi ci sa niekto zabije, alebo nie,.....je to tvoj syn? matka, otec? Teba je po tom prd.... tak sa nestrapnuj a odpis mu k veci.

Inac ja som rozmyslal, ze si to na aute urobim tak, ze otvorim koncovku na zapinanie pasu a tam to jednoducho premostim aby si auto myslelo, ze som zapnuty,,,, jazdim velakrat male vzdialenosti a to piskanie ma otravuje. Nemam natiahnuty pas od spolujazdca, alebo spoza asedacky, tak ako je to v mode, pas pouzivam pre svoju bezpecnost, ale otravuje ma ked idem niekde 800m po bocnych ulickach kde sa mi 100% nema co stat a piska mi to...
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

ked idem niekde 800m po bocnych ulickach kde sa mi 100% nema co stat a piska mi to...
Hlboký omyl. Dúfam, že sa nikdy nedozvieš aký veľký...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

By si sa divil, čo všetko sa môže pritrafiť v bočnej uličke pár metrov od domu.... :-\ lepšie mať pás ako hlavu otlačenú o predné sklo zvnútra...ale je to na Tebe...
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

skús sa radšej spýtať na vw-club.sk tam ti poradia ak to náhodou už tam niekde nie je popísané..a cez VAG sa to dá deaktivovať samozrejme,ale mám pocit že sa tým deaktivujú aj airbagy...čiže v tvojom prípade jedine prepojením pod sedačkou.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných