VW Golf V - vymena loziska na kolese

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marko008
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 28.03.2007 21:52
Zdieľať na Facebook

VW Golf V - vymena loziska na kolese

Príspevok od používateľa marko008 »

potrebujem postup na vymenu zadneho loziska na golf 5 prosim
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ide cely naboj...
marko008
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 28.03.2007 21:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko008 »

neni na nete presni postup sa bojim ze daco dodzubem...prosim nejaku stranku kde to je...dik
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

hm..ak sa bojis robit to sam, preco to nedas niekomu, kto vie co ma robit?netvrdim, ze je to velmi narocne, ale proste ten, kto to nevie robit, nech robi co vie, a ostatne nech da robit tym, co sa tomu venuju..ako nic v zlom...ale tiez nejdem piec chlieb, aj ked teoriu ovladam..zhruba...
marko008
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 28.03.2007 21:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko008 »

a ked nemam na robotu peniaze druhemu ledva naskrabem na lozisko
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ako nic v zlom, ale potom si nemal kupovat auto..lebo to bude pytat stale peniaze...voz sa autobusom, alebo si kup auto s nizsimi nakladmi...Golf 5 mi nepripada ako auto s nizkymi nakladmi..

viac k tomu ani nie je co napisat, lebo uz by som bol velmi neprijemny.. :41c2:
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Poradím ti, nič nemeň a voz sa, ak to už bude neznesiteľné, tak ho predaj ako super stav. Takto máš po problémoch so servisom.
Turi83
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15.05.2009 10:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turi83 »

Nero 5 napísal:K tomu autu si ako prisiel ? (vyhodna kupa za 150€ ,?) Takychto mam najradsej ty co maju peniaze nas idu stale len odrbat ako nezaplatit a ked platit tal len minimum. Tebe by som v zivote nechcel robit auto .
nechcem branit autora toho prispevku ale napriklad su aj taky "opravari" ktory iba nas idu odrbat ako len platit maximum za suciastky a robotu. :38eb:
Turi83
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15.05.2009 10:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turi83 »

Nero 5 napísal:Tury dobre pises ,ale ty co vas odrbavaju to nie su srdcom opravari ,ale spekulanti ,co ani nemaju pojem o robote a co za kolko môzu pytat.Jednoducho hladaju takych co nemaju paru o tom co kolko stoji a ked zapoti sumu tak sa mi jezia vlasy na hlave.Poznam takych aj vo svojom okoli takze viem o com je rec A o robote ani nehovorim -vsetko j*be co chyti do ruk,ale hlavne ,ze vie rozpravat ake to bolo zlozite a pod.
presne suhlasim s tebou .... ja som si svoje tiez prezil s Golf 5 kou takzie viem ocom rozpravam bohuzial :342a:
Turi83
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15.05.2009 10:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turi83 »

Nero 5 napísal:Este vies co je najlepsie na celej veci ,ze takyto chu...ji maju ten dar komunikacie ,co za nimi budu chodit zakaznici (laici) sami a za malicherne veci dokazu im nechat svoje majetky. Na to sa treba narodit a mat aj zaludok. Ale jedno je iste ,ze zo zvaraca nemôze byt dobry karosar( len preto ,ze vie zvarat) a z mechanika strojov dobry automechanik( taky ,co len meni ozubene kolesa).
presne na takeho chu..ja som natrafil prvykrat akeho opisujes majster sveta ako vysvetloval kde je chyba a ked to mi spravil tak som musel odniest auto k inemu aby to urobil este raz a poriadne takze 2x som platil za robotu :zg282:
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

No to je tak, ten ti poradí tam ten je dobrý a neviem čo a potom máš hlavu v smútku. Ja so natrafil na blbca aj v autorizáku aj na jožka dieľnu lol Teraz vyzerá že mi puká homo. klb tak zase bude test kde to dať opraviť? či autorizák kde to bude kus vyššia cena(keby to dobre spravia tak ok) alebo mi dal známi typ na neatoriz. s dobrým vybavením ktorý pracoval v autorizáku? Tak ak máte fakt solidného v Slotove na AUDI tak sa neurazím.( nie s náradím s Lidla a čo mi namontuje polský šmejd. Vďaka.
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Volal som si len tak do AUDI v ZA koľko stojí na A4 2008 ĽP vonkajší kĺb (asi sa mi porúča ) a cena je 420,-€ ak ho nebudem vymieňať u nich a 299,- € ak to budú robiť oni :41c2: to je asi zlatý, či ako sa pohybujú ceny mimo autorizákov?
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

No on sa ani nedá inde zohnať ako v Audi, zisťoval som to aj cez predajcov čo to predávajú (možno sa mýlim ale zatiaľ tak) Ja to mám ešte 1r predĺženú záruku tak v piatok to idem dať do servisu tak uvidím.

...a k tej výmene asi máš pravdu, lebo že tak robota 2-3 hod/60,-€
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

No prácu nie ale za materiál podľa odjazdených km., to je záruka predajcu.
walter669
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 22.09.2010 22:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa walter669 »

Maťe napísať postup keď ho niekto vieťe a chceťe pomocť a nie že pišeťe sprostosťi o poctivých automechanikou že si nevedia čo pítať za robotu alebo material každý jeden neakým sposobom ojebe zakaźnika tak sa tu neopeknujťe a všetko je o peniazoch. :4090:

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných