VW Golf V - odchádzajuce budíky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

SPECHT
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 03.05.2010 20:42
Zdieľať na Facebook

VW Golf V - odchádzajuce budíky

Príspevok od používateľa SPECHT »

Zdravím páni...mám menšíí problém s mojim golfom...rv.2006 1,9 TDI 77 kW...Niekedy sa mi stáva ze zničoho nič mi počas jazdy zmiznu uplne kilometre na budíkoch a o 5 minut sa zase objavia potom zase chvílu svietia pekne jasne a potom zase zmiznu...Robí mi to vtom stredovom políčku....ostatné všetko pekne svieti aj ručičky aj otáčkomer...je problém iba v stredovom panely kde su kilometre a hodiny..!!!Včom moze bit problém ???dá sa to nejako opravit alebo treba nové budíky časom kupit ???inak auto štartuje pekne iba tie kilometre mi tam miznu niekedy...!!!Dakujem za vaše odpovede...!!! :41c2:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

poslal som vám ako ss adresu jedného auto elektroservisu kam sa to dá doniesť i poslať poštou...
SPECHT
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 03.05.2010 20:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SPECHT »

V SS nemám odvás nič...:P ale nejaky kontakt na nejaky servis kde sa tomuto venuju bi potešil...najlepšie na západnom SVK..!!! Nechcem vysolit 400 eur za nové budíky...navyše ked funguju akurát ten stredovy panel kde su kilometre trošku blbne...najvačšia sranda je ze ani v autorizovanom to nevedia odstranit povedali ze treba nové budíky heheh-))))))) Zevraj to je choroba Golfov...čomu moc neverím lebo toto je moj tretí golf a zatial som takyto problém nikdy nemal...iba teraz... :4012:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

neviem ... stále mi to vyhadzuje že neodoslaná tak to dám sem... http://www.groupelectric.sk/mobilny-ser ... istrojovky

pozrite si celú stránku, treba tam zavolať ak nieste z KE... ceny nie sú ľudové ale.... dá sa tam s cenou hýbať podľa rýchlosti opravy a záruky?
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

ak nemas auto od nova, mozno sa niekto hral so stavom tachometra a nieco nedotiahol ako mal. cize najlepsie take veci zvladnu prave taki co sa hraju so stavom tachometra - mmozno aj vedia v com je problem, resp. by ti to asi zvladli opravit si myslim...
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
SPECHT
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 03.05.2010 20:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SPECHT »

autokomplet---To si vystihol presne...je stočené to auto pozerali sme to v autorizaku a nesedia kilometre ale nie moc ale niečo je stočené...tak asik tam niečo pobabrali ked sa stím hrali...dnes som to mal vybraté a jedine čo sme tam našli bola malá olejová špina...asi od prstov ruk...vyčistilo sa to ale nejako to nezlepšilo stav....trošičku iba..ale stále to mizne...tak neviem...!!!Hjundai dakujem za info ale ja som zo západu a do KE nepojdem koli budíkom...!!!Musia bit aj unás v okolíí BA nato servisy...!!!
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

... do KE ísť netreba, stačí poslať, majú tam fotky vecí ktoré robili ľuďom z celého Slovenska.... ale určite aj na západe niekto bude....
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 29 neregistrovaných