VW Golf V 4-motion

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

alala
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.09.2014 21:47
Zdieľať na Facebook

VW Golf V 4-motion

Príspevok od používateľa alala »

Dobrý večer,mám možnosť kúpiť Golf 5, 4-motion r.v.2007.213000 km.asi skutočných vo plnej výbave ale ide o to či ta štvorkolka ma staly pohon 4x4 a či je nutné pri takom aute s predným pohonom to.Má niekto skúsenosti ,aké negatíva alebo pozit.Kúpiť to aj ked dobrá cena-čo ma čaká.Vopred dakujem.
keyzone
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 11.12.2010 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyzone »

Čo keby si napísal motorizáciu? :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Čaká drahší servis,to rozhodne.Samozrejme 4x4 obsahuje viac problémových vecí pohonu ako predokolka a zahustenie sa odzrkadlí aj v cene opráv,typicky spojka je značný rozdiel.Ak je 4x4 nutný tak môže toto mínus vyvažovať,inak zbytočnosť za ktorú sa bude neustále platiť

Ako moja žena hovorí...hm pekné,super,..ale načo ?!
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

najskorej pumpa 77 kw a nasjkorej bez DPF
ja tiež bojujem pol roka o jednu 2007-ku taku istu ...čorku od poistovne za 2800€ hoc mi 4x4 netreba :40bd:
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Je tam haldex, to same co napr. v Octavii 2, ci A3.
Servis o nieco drahsi, vzhladom na obcasnu vymenu oleja v tom Haldexe. Otazkou ci je este funkcny.
A je potrebne si uvedomit, ze spotreba je o nejake to deci vysia, vzhladom na vyssiu hmotnost a tiez vzhladom na to, ze sa musi roztacat aj kardan atd. Dalej, mensi kufor, takze dalsie negativum.
Pozitiva? Len ak niekto to skutocne vyuzije napr., ze byva v kopcoch kde je problem so zimnou udrzbou, ci ma chatu atd., no a zaroven je inak riesena zadna naprava, takze o nieco lepsie jazdne vlastnosti (nepodstatne).
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných