VW Golf lll 1.8 benzin

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xian2
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20.10.2014 17:41
Zdieľať na Facebook

VW Golf lll 1.8 benzin

Príspevok od používateľa xian2 »

Nazdar chalani mam problem a potrebujem poradit.Ked nastartujem motor idem s nim a z nicoho nic mi zdochne.Potom ho nastartujem a opet ide ale po case sa to zase opakuje.nerobi to furt ale niekedy napriklad to urobi 3 krat za den a potom tyzden nic zase a tak potom to neurobilo asi 1 mesiac nic a dal som vymenit vdnu pumpu a zase mi to zacalo robit.... co by to mohlo byt dakujem za odpoved prosim pomozte
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Vdná-čiže vodná pumpa s tým NEMÁ nič spoločné...Skôr by som podľa toho čo popisuješ hľadal problém v elektrike...
xian2
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20.10.2014 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xian2 »

no ja fakt uz neviem s elektrikou dako problem nemam .... fakt neviem co by som uz mal vymenit .alebo ze co by to mohlo robit
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keď nemáš problém s elektrikou tak to bude asi naozaj tá vodná pumpa... :::
xian2
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20.10.2014 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xian2 »

ale co by to malo z vodnou pumpov? je tam cistonova .... a myslim ze s elektrikou mam vsetko dobre ze vsetko mi ide co mam v elektrike aj okna spetaky a tak ze nevydno ze daco s elektrikou by bolo zle .... co by to este mohlo byt?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vodná pumpa s tým samozrejme nič nemá, to ty si ju spomenul. A benzínový motor k svojmu chodu potrebuje vzduch, benzín a iskru...
xian2
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20.10.2014 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xian2 »

no sviecky som nedavno menil .... takze tie by mali ist ale pre istotu skontrolujem filter novy .. a beznin dava a cistil som aj klapku aj vsetko
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vzduch len tak za jazdy nevypne. Takže mi to vychádza už len na tú elektriku, ktorá je potrebná na iskru aj dodávku paliva. Ale keď ju máš v priadku tak ju máš v poriadku...
mirec79
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.01.2015 14:35
Zdieľať na Facebook

odp

Príspevok od používateľa mirec79 »

Cauko,ja som mal podobný problém.Mám síce golfa 1,9td,ale robilo mi presne to isté.Na vine bol imobilizér.Ten som demontoval a naletoval som kablik mimo neho a auto už 4 roky šlape bez problémov.
xian2
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20.10.2014 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xian2 »

no ved uz som rozmyslal no len neviem ako to demontujem alebo len skusit odpojit a ak to urobi zapojit naspet a skusat nieco ine
lamasa
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 04.08.2010 18:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lamasa »

ahoj,skús dať naspäť staré sviečky čo to urobí...
xian2
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20.10.2014 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xian2 »

alem ne to robilo aj na tych starych sviecka... a robi to aj na tychto takze to problem nieje
mirec79
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.01.2015 14:35
Zdieľať na Facebook

spr.

Príspevok od používateľa mirec79 »

Podla mňa nebude treba nič iné,po tolkých rokoch Ti to už nepracuje ako má.Počas jazdy sa Ti to aktivuje a zhasne Ti to.Ked znovu vypneš a zapneš klučik tak na chvílu je pokoj a potom znovu.Imobilizér je v prednej časti motora.Je to zaliata gelová hmota ktorú treba šrobovákom vypáčit.S tej gelovej kocky vytiahneš konektor a napojíš ho mimo tej kocky.To je celé.
xian2
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20.10.2014 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xian2 »

nol en nieco take tam nic nevidim nevies mi povedal blizsie ze pri com to asi bude.... a ako to vypada?...dakujem
xian2
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 20.10.2014 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xian2 »

no dneska sme skusali ked mi zo za jazdy zhaslo tak parkrat to nechcelo naskocit tak ako som tocil tocil asi 3-4 krat a nechytilo vykrutili sme sviecku a bola sucha .. :) chalani co to moze byt?

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných