VW Golf IV - problém zo zámkami

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV - problém zo zámkami

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Zdravim Vás mám problém zo zámkami.Problémy začali tým že mi chceli ukradnúť auto a vylomili mi vložku na vodičových dverách len asi ich niekto vyrušil tak neukradli nič.Zohnal som druhú vložku aj s klúčom vymenil som to a všetko dalej funguvalo.Len pred nedávnom začal šoférov zámok štrajkovat nezamykalo mi auto a take divné zvuky vydával tak som sa rozhodol že kúpim nový.PO založeni nového zámku všetko fungovalo odomykalo sa zamykalo safelock fungoval svetlo svietilo proste všetko fungovalo.Asi tak pred týždnom mi po zatvorení dveri nadalej svietilo svetlo a po zamknuti začal hukat alarm.Ale nie vždy 5 krat to šlo potom zasa nie.Mal som podozrenie na prechodku káblou tak som ju vybral rozlepil prekontroloval pomer káble a všetko v poriadku tak som to zložil spať a zasa to nešlo.Ale hodinu predtým som umýval auto a tým to začalo.Len v ten den už som nemal na to čas tak som to nechal 2 dni vo vykurovanej garáži stáť a po 2 dnoch všetko fungovalo.Tak som neriešil. A dnes som išiel ráno autom do školy odomknema otvorím šoférove dvere a zasa nesvieti svetlo a dával som veci na zadnu sedačku a ani tam mi nesvieti svetlo celá lava strana je mrtvá.

Má niekto nejaký nápad čo tomu je vo vodičových dverách je nový zámok cca 2 mesiace strary káble prekontrolované a aj tak nesvieti svetlo a bojím sa zas že začne hukat alarm.Má osvetlenie vnutra nejaku riadiacu jednotku ?? A nerobilo to doteraz ale predvcerom pršalo a dnes to zas nejde ale pozeral som nic není mokré už mám halvu v smútku asi to podpálim už.
msakac33
Príspevky: 294
Dátum registrácie: 14.08.2013 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa msakac33 »

tipoval by som to na dverovy spinac :-\
Thomasl
Príspevky: 508
Dátum registrácie: 04.10.2009 15:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Thomasl »

Problém je v elektrickej časti zámku,je tam plošný spoj ktorého spoj.cesty budú prelámané prípadne studené spoje,aj keď si to kúpil nové ,može to byť nekvalitné druhovýroba chn
a potom sú problémy,takže rozobrať,preletovať káblikami prípadne všetky spoje a musí to ísť,riešil som to velakrát...
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Teraz som vyhrabal ten starý zámok rozobral a už som zistil ako to tam je spravené. Ten nový je nejaká yuka kvality či ako sa to presne píše.Ten zámok dám na reklamáciu nech mi vrátia peniaze a kupim nejaký kvalitnejší. A ešte vec auto zamknem Do tak sa všetko zamkne ale keď zamknem s tým čudlikom z vnútra tak mi zamkne dvere ale zadne spolujazcove vycvakne može byt aj ten zámok KO ??? Káble su určie v poriadku všetky som skontroloval.
PROCHY603
Príspevky: 3785
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Oprav si stary povodny zamok. Preletuj studene spoje v zamku a vymen mikrospinac . :41c2: :41c2: :4012:
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Ten nejde opraviť lebo je vylomený ako mi chceli ukradnut auto :41c2:
PROCHY603
Príspevky: 3785
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:2f93: :28b7:

Vsetko sa da opravit. Aj zamok-fabka -vlozka.. :41c2:
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Uvidím zajtra to rozoberem a keď bude zlý ten zámok idem reklamovať a zoberem a druhy a ešte aj musim druhu káblovačku zohnat lebo ten čo predomnou rozoberal dvere tomu by som ruky zlomil všetky konektory polámal lebo nevedel ako sa vyberajú. :angr:
PROCHY603
Príspevky: 3785
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Staci ked si kupis nove konektory a prehodis ich. :41c2: :41c2:

Nemusis zhanat druhy kablovy zvezok do dveri!!!
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Jeden týpek mi ponukol za 10 eur komplet kabeláž tak ju vymenim celu.
PROCHY603
Príspevky: 3785
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:2f93: :28b7:

Len abi pasovala+ mala dobre konektory nie zlamane poistky!!!
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Dnes som rozobral ten stary zamok vsetko premeral skontroloval vsetko funkcne wtf?? Preco to teda nezamykalo?? ebe tomu uz nemam na to auto nervy ide z domu a uz nikdy nechcem ani vidiet cely vw koncern
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

Hurá ďalšieho osvietilo :40bd: :40bd:
wikyxxx
Príspevky: 1142
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Osvietilo :) Keby bolo na mne tak si to nekupim. Moj sen je bmw e46 330i.Len auto mi kupili rodicia na dochadzanie do skoly a ako 2 auto do rodiny. Kazdy radil kup vw 1.9 tdi budes spokojny no jasne sice spotreba pekna 5.5 l kombinovane ale vsetko okolo naprt mozno to bolo dobre auto ked to bolo nove alebo tak max 5 rokov a 100 000 km. Teraz to ma uz cez 200 000 a jedna vec za druhou sa kazi. Uz som povedal dalsie auto bude funglovka alebo max do 4 rokov nech mam pokoj.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: egas, makrela a 33 neregistrovaných