VW Golf IV - budíky , prepis km

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fzubaty
Príspevky: 1625
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - budíky , prepis km

Príspevok od používateľa fzubaty »

Osobne by som pomenil podsvietenie. Nie je to az take narocne.
Wolfbrigade
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.01.2023 20:05
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - budíky , prepis km

Príspevok od používateľa Wolfbrigade »

Ja chcem nové budíky s menšími kilometrami prepísať na moje vyššie originálne kilometre. Len ešte som si uvedomil jeden problém, že ja mám tie, kde je 130kmh na tom istom mieste kde nové majú 100kmh, inak aj otáčky a rýchlosť majú rovnaké 5500 a 260. Nebude to problém?
Mám tie obyčajné a chcem tam dať sportchrom.
Vďaka za normálne odpovede.
A to, že mám TDI som napísal hneď, môj príspevok nie je nijak upravovaný, len tak mimochodom. A pokojne pôjdem aj podať vysvetlenie, budem asi prvý, kto chce kilometre "stočiť" smerom hore. :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - budíky , prepis km

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to normálna potreba ktorá sa nebije zo žiadnym predpisom.Ja by som napr ako servis pokojne vystavil do fa aj vyjadrenie.Tu ľudia tlápajú čo si zmyslia,je to normálna potreba a požiadavka z ktorou príde zákazník,ničomu to neodporuje.Treba vyhľadať chlapcov buď od čipu alebo od elektroniky a je to zachvílu urobené.Robí sa kadečo,na všetko je normálna forma aj čo sa zákona týka,netreba čítať každého truhlíka čo nemá čo robiť tak fabuluje a trepe do čoho nevidí
Používateľov profilový obrázok
db69
Príspevky: 926
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - budíky , prepis km

Príspevok od používateľa db69 »

Wolfbrigade napísal: 22.01.2023 11:40
A to, že mám TDI som napísal hneď, môj príspevok nie je nijak upravovaný, len tak mimochodom. A pokojne pôjdem aj podať vysvetlenie, budem asi prvý, kto chce kilometre "stočiť" smerom hore. :D
Ale no tak.to že máš tdi si napísal až potom.mas tu niektorých za blbcov?
Wolfbrigade
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.01.2023 20:05
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - budíky , prepis km

Príspevok od používateľa Wolfbrigade »

Nerobím tu blbca z nikoho, len píšem ako to je, to je rozdiel.
Škoda, že tu nie je vidieť, že sa daný príspevok editoval, veľmi by to pomohlo.
Možno by bolo dobré prečítať si najskôr !CELÝ! príspevok, 2-3 minútky sa zamyslieť, možno ešte 2 minútky popremýšľať, potom napísať odpoveď. Ak neviem odpovedať, tak nepíšem radšej nič a nerobím zo seba "blbca".
laco210
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 22.01.2023 21:58
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - budíky , prepis km

Príspevok od používateľa laco210 »

Nebudes ani prvy ani posledny kto robi to iste co potrebujes ty. Nedavno som robil na budikoch to iste ale nie na VW. Povodne budiky skoncili mrtve a tak isto ked pridu nove aj priamo z autorizaku tak budu nulove, 000000 km na pocitadle najazdenych kilometrov. Autorizak musi urobit to iste o com tu je rec teraz uz len z dovodu, ze kilometre na budikoch, ktore sa maju prisposobit autu musi byt nula resp. menej ako 250 km. V pripade pouzitych budikov na ktorych bolo 290tis. km a original na aute 410tis. km tak ich bolo potrebne vynulovat na 0 a nasledne cez prisposobenie budikov k autu originalny diagnosticky softver sam automaticky prisposobuje, teda zapisuje povodne najazdene km do budikov t.z. zvysuje hodnotu na budikoch na nulovych. Ak ich necham v povodnom stave ako som druhe kupil tak mam miesto najazdenych km pomlcky, chybu na servisnych intervaloch neodratava ich, chyby v diagnostike a nie su kodovane na vybavu auta. Cize musi s nimi manipulovat ktokolvek, kto ich chce znova pouzit v danom aute ci autorizak alebo ktokolvek aby to fungovalo spravne.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných