VW Golf IV 101PS - startovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomi2902
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 08.08.2007 14:12
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV 101PS - startovanie

Príspevok od používateľa tomi2902 »

Zdravím všetkých. Vie mi niekto poradiť? 1,9TDI motor 101PS pumpa, keď už jeden deň postojí, veľmi zle štartuje. Ako keby valce neodpálili v poradí, ako majú a tým aj motor dlhšie točí. Už mi menili nejaké gumičky,žhaviče, zvyšovali štartovaciu dávku paliva a stále to nie je ono. Ani spotreba nie je nejak super asi 7l, hoci je to 4motion, ale aj tak sa mi to zdá dosť. Za každú radu budem povďačný. Ďakujem
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24981
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ale jedna otázka sa mi natíska velmi naliehavo,odkedy to robí ? Od niejakej servisnej práce ? Lebo mi nedá uvažovať takým smerom,že ak sú rozvody blbo,dobre sú blbo.Ale oni nie sú do istej doby dobré a potom naraz zlé.
tomi2902
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 08.08.2007 14:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi2902 »

mhlavaty napísal:Ale jedna otázka sa mi natíska velmi naliehavo,odkedy to robí ? Od niejakej servisnej práce ? Lebo mi nedá uvažovať takým smerom,že ak sú rozvody blbo,dobre sú blbo.Ale oni nie sú do istej doby dobré a potom naraz zlé.
Keď som ho kupoval v Nemecku (bolo to priamo vo VW), točil dlhšie, ale zbadal som, že tečie spod čerpadla nafta.Dával som tomu vinu, že nafta spadla. Potom mi tam objednali nové čerpadlo, vymenili ho a išiel som ešte v ten deň domov. Doma mi hneď vymenili rozvody a potom som ho dal manželke. Ona na to zlé štartovanie nejak nereagovala, ale keď som to chytil do ruky ja, hneď som zbadal rozdiel medzi mojím Sharanom a týmto Golfom.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> Doma mi hneď vymenili rozvody


... a nasli sme pricinu. Som si nabeton isty a stavim tisic korun ze ti po vymene rozvodov skontrolovali VAGom alebo inou diagnostikou a doladili pripadne nezrovnalosti.

Ides do tej stavky?
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 67 neregistrovaných