VW Golf III 1.4 i

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jackynko97
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 09.02.2014 19:44
Zdieľať na Facebook

VW Golf III 1.4 i

Príspevok od používateľa jackynko97 »

ahojte ... hľadal som na fore ale nenašiel som taký problém
mám taký problem dneska ráno pršalo auto išlo normálne zastal som auto zhaslo a už neštartovalo tak som šiel na parkovisko to odtiahnuť musel som niečo vybaviť prišiel som po dvoch hodinách auto naštartovalo ale z výfuku ide biely dym do výkonu nejde absolutne voda z výfuku ked prídám tak ho dusí trasie s ním celým ách chlapi pomožte mi
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Odpovedal si si sam. Biely dym z vyfuku = voda v spalovani.
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
mastersr
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 23.10.2014 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastersr »

Prv než niečo urobíš, skontroluj si vyrovnávaciu nádržku chladiacej kvap. Ak z nej ubudlo skontroluj viečko oleja či tam nieje biely maglajs prípadne skontroluj odmerku oleja či nieje v oleji voda. V tom prípade to bude zrejme tesnenie pod hlavou.
Ak bude všetko vyššie v poriadku zisti ako sa voda dostala do spaľovania.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ak uz pluje vodu z vyfuku tak to si s tym jazdil pekne dlho.taky naval vody uz moze byt aj hlava valcov prasknuta medzi ventilmi.vyber von sviecky a podla korozie na nej zistis ktory valec to schytal.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

casty problem , najskor ako vyssie - voda vo valci.Prienik najcastejsie cez tesnenie,alebo prdla hlava.Jasne, ze uz to netreba startovat!
222romco
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26.07.2008 16:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 222romco »

Prsi, rano auto ide normalne, za chvilu nie... Tesnenie by som este neriesil, skor elektriku.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

presne tak - casty az velmi casty problem a u vsetkych skoro stale rovnaky u tychto serbolov - prsi - elektrika - vw,seat,skoda..ze zmizla voda, by hadam zbadal aj ked su tie nadoby ako banik spinave a to by napisal,,,
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných