VW Golf III 1.9TD rok 1997

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jaro741
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19.10.2009 13:41
Zdieľať na Facebook

VW Golf III 1.9TD rok 1997

Príspevok od používateľa jaro741 »

Dobry den chcem sa spitat :mam taky problem ze ked jazdym na aute mi hucia na prednej naprave kolesa ...cchem sa spitat ze cim by to bolo co tam by trebalo vymenit . jedno lozisko som vymenil na kolese ale huci to furt .Ak viete nekde poradit co tam este pozriet . dakujem
radusko351
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 07.05.2012 21:32
Bydlisko: Nove Zamky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radusko351 »

tak si vymenil asi to nespravne lozisko, zle zjazdene gumy mozu tiez hucat, vyskusaj tak asi pri 50-60km/h prudsie mikat volantom dolava doprava, a pocuvaj ci to pri nakloneni vozidla neprestane, pozor rob to iba vtedy ked nepojdu ziadne auta aby sa nieco nestalo
jaro741
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19.10.2009 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro741 »

hej to som uz robil ked som zabocil do lava prudko mi hucali a ked som zabocil do prava tichucko nic a ako som vyrovnal volant tak zas to zacalo hucat ...a teraz ked idem tam idem ohluknut z tych kolies to ide
jaro741
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19.10.2009 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro741 »

a este ktomu gumi mam tam uz zimne a dezen je dobry gumach ani ze by boli zle vyvazene disky to to nieje lebo by mi triaslo volantom ...
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

na golfe 3 sa tie loziska ozyvaju nejako cudne, raz ked som si myslel, ze odislo predne tak to bolo nakoniec zadne

sprav jednoduchy test, auto na zdvihak (alebo postupne si dvihaj kazde koleso) a poriadne s nim zatoc

na tom kde sa bude ozyvat taky valivy hluk tak na tom bude treba vymenit lozisko, ked budu vsetky rovnako ticho hladaj chybu inde napr. v pneu
Obrázok Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC + LPG (BRC)
jaro741
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19.10.2009 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro741 »

tak ja som menel predne lave vodicove lebo mi to ide ten hluk z predu ako od motora ale klby alebo poloosi nemozu hucat nie v t om problem hladat nemozem ale na pravej strane na prednej naprave tam ked som mal zvidhnute ked som zatocil koleso islo strasne tazko ani tocit sa nechcelo a to musi mat volu nie ?
jaro741
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19.10.2009 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro741 »

ako ze som ho vymienal normalne ako nemal lisovacku ale spravil nalisovla som ho tam a cchem sa este spitat na tych prednych tlmicoch sa da nastavovat sklom kolies mozno ze by to aj tym bolo ?
jaro741
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19.10.2009 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro741 »

normalne mi ti to robil mechanik co opravuje auta ale nie na lisovacke.. stare vybil pohode a nove nabil tak ze stare dal nam a kladivom buchal ..take nic sa mu stat nemohlo ...a huci to na prednej naprave vlastne na kolesach ...a a ked idem do takej dlhsiej zatacky mi to zacne tak sekano hucat
jaro741
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19.10.2009 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro741 »

ved ano nabijal uz vela krat takto loziska a nikdy touz nehucalo ale ja ked idem na aute do tych 70 km/h tak pohode nic nehuci huci ale velmi malo ale ked uz idem nad 80km/h uz to zacina tak sekavo to to koleso kde som menil lozisko tak hucat a ked idme do zatacky do prava tak to lave koleso tak tiez sekano rychlo zacne hucat i ked idem tak 50km/h jedna strana iba ta lava to vsetko robi a uz nechcem zbytocne peniaze to toho vrazat ak to ma byt take iste zas ak ma rozumies ...chcel by som este naiku inu variantuporadit ze keby to rozoberem a tam nieco pozriet alebo tak ci sa neda este poradit dakujem
jaro741
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19.10.2009 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro741 »

mno praveze viem ako pracuje klb kebyze idem do zatacky tak by som to pocul ale klby su dobre to viem nepuka v zatacke vobec praveze iba to sekano huci taky valivi zvuk som uz tiez rozmyslal na klbmy ale toe zatacke tiche kby nepocut vobec pukat jedine to bude tymi loziskami alebo nabojkami si myslim ze v nicom inom poloosi mam dobre v tom chyba byt nemoze ...skusim to tak dat na zdvihak tu napravu vytocim kolesa a zacnem nimi nini silno krutit a uvidim ale prava strana mi tak taksie sa toci kolesom ked zakrutim a na tej lavej strane kde som menil lozisko tam sa lahsie toci ale sranda ze tam kde sa lahsie toci kde som menel to lozisko odtial ide ten hluk ..ci sa to nahodov niako neprenasa ten valivy zvuk z prava na lavo alebo opacne ..
jaro741
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19.10.2009 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro741 »

viezco zohnal som z druheho golfa otoce aj z loziskami aj znabojkami vsetko aj lavu aj pravu stranu za 20 EUR tak vymenim to kus za kus a nic uz nebudem ani lisovat a malo by to uz byt dobree..
jaro741
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 19.10.2009 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro741 »

mno nic vybral som tie moje otoce tam kde bolo nabijane to lozisko nove tak to normalne zadrhavalo a ta druha otoc tam bola uz vylagrovana nabojka a lozisko normalne to cele malo volu ..teraz som tam vcera nahodil z toho druheo auto isiel som to vyskusat a nic tichusko nic uz mi nehuci uz je to poriadku ..ze ma to skor nenapadlo kupit z druheho auta a som mohol uz mat davno pokoj :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 39 neregistrovaných