VW Golf 3 gti 2.0 8V

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jafferson
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.02.2015 22:07
Zdieľať na Facebook

VW Golf 3 gti 2.0 8V

Príspevok od používateľa jafferson »


Dobry den chcel by som sa opytať ohladom upravy mojho golfa či sa za urobiť uprava na 16V a + pridať ešte Turbo Dakujem .
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Uprava na 16v sa najjednoduchsie spravi prehodenim motora. Ale potom mas problem s papiermi.
Turbo kit existuje a jeho cena daleko prevysuje momentalnu hodnotu toho auta.

Staci tak?
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Predať a kúpiť niečo rovno oturbené, pretože oturbiť atmosféru znamená že do toho nasypeš viac prachov ako by stál Golf IV s 1.8T

A hned ti aj poviem že taký výkon na prednú nápravu je totálna blbosť, pretože ho nedokážeš rozumne preniesť dvoma kolesami. Z toho že by gumy pískali aj na tretom kvalte by mohol mať radosť len hlupák a to sa stále bavíme o suchej ceste
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

ah jaj :203: golf 3 som mal dost dlho (nastastie ostal bez tuzingu az do konca) a dodnes neviem pochopit ludi, co z toho chcu spravit uber auto .. neber to osobne, to len zamyslenie na uvod

aby som nebol len negativny tak musim povedat, ze oceujem soferske zrucnosti, ktore som v tom aute nadobudol, kedze okrem posilnovaca riadenia tam nebolo nic, hlavne zacinajucim vodicom by to pomohlo, ked mam teraz ESP, tak uz chapem, ze ludom sa zda, ze sa nic nemoze stat, ale fyzika plati pre vsetkych

k veci:
radsej si tie peniaze odloz na kvalitne tlmice, brzdy a pneumatiky, to ti spravi ovela vacsiu sluzbu ako oturbovat stary motor cinskym kitom .. a aj na servis ti ich bude treba dost

alebo ako pise ivko, predat a kupit nieco silnejsie
Obrázok Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC + LPG (BRC)
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

predat samozrejme uz 4ka je stara.vyvoj a pokrok nezastavis.inak na tu dobu celkom dobre auta ale osobne som daval prednost peugeot 205 1,9GTI.ale doba napreduje.kup si R 32.mala raketka.ale pozor.fyziku neoklames.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: juro175 a 31 neregistrovaných