Všetky komplexy sem

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

mhlavaty napísal:Vždy ak sa s tebou niekto nechce baviť si môžeš vybrať či s tebou opovrhuje alebo je hlúpy a nevie nič k veci.

Ale úplne inak funguje napr české fórum diagnostikov FCD a aj v telefonnom kontakte jeho členovia.Ale to už je opravárenská šlachta.Kto vie,sa podelí,blbec nikdy.
Milan to tu úplne perfektne vystihol
Ja nemám dôvod byť zatrpknutý,som sice starý ,ale darí sami celkom dobre.
Na tejto téme ma zaujalo , že sa "chcel pochváliť" ale na to tu priestor nie je - ano pochválili by ho na FCD fore - lenže to nie je pre každého. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Jurigad, nemal som najmenšiu chuť sa zapojiť do tejto stupídnej témy,haló objavil som ameriku vy pohlavné údy, a aj pipíka som si zväčšil, ale tento typ chválenia od autora podľa mojho názoru patrí na ten ženský a detstký facebook. Tuná som očakával vyšší level, ako to že mi blinkne smerovka raz alebo päť krát. Pani Hlavatý a xentry a ich level skúsenosti tvrdia, aby mohol vstúpiť do programovania iba online servisman s plateným pristupom k údajom, ostatním by malo RJ bez plateného pirátskeho prístupu k RJ, túto RJ zablokovať a znefukčniť.
A ja som tiez starý pohlavný úd, ufrflaný s iným názorom na svet ako generácia mladíkov s prstami čaptavými od ťukania do klávesnice, namiesto mozoľov od vercajgu.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ja sa tiež nemiešam gynekologovi do práce, píííp tomu rozumiem, iba čo ju p..y..em :40bd:
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Moj skromny nazor, aj prejav je urcita forma obrazu osobnosti, pridem na forum,zhovadim zosmiesnim vsetkych okolo seba, pourazam ,vyburim sa ... clovek by sa mal aj na fore chovat ako host na navsteve u niekoho v obyvacke. Ci aj tam si vylozim nohy na stol,zhovadim hostitela, vykakam sa na koberec a hrdo odkracam domov? Ja byt zakladatel tejto temy tak sem viac ani nepachnem... pisem o starte temy,nie o zavere
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Nevidim na to dovod, nic takeho nespachal a jeho vek odhadujem na +-20 rokov.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

autolaik....Je silne pravdepodobné že sa to tak aj stane.A mne osobne to je ľúto,lebo nič negatívne v zadaní nebolo,naopak nebolo to nezaujímavé
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nuž, vyvstáva otázka kde boli a čo robili moderátori. O jednom viem celkom isto kde bol - tu a veselo sem písal, keďže sem ale cicmanec neprispel nemal dôvod mazať...
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Ako tu sem tam nakuknem za tie roky sa uroven debaty nezmenila. Prispievaju tu viac menej roky skalni prispievatelia. Ak niekto novy nieco chce a nie je to opisane podla predstav domacich tak sup s nim pod ciernu zem... a nasleduje formulka o vesteckej guli)) Ak sa niecim pochvali a nie je to podla predstav... sup s nim... No a ak si nejaky odvazlivec dovoli polozit otazku o lakovani, lebo si chce v garazi nalakovat kryt spatneho zrkadla... ojojoj na namestie a upalit. Pani asi za tie roky zabudli, ze aj oni mai 18 rokov a tiez ich vsetko zaujimalo a chceli sa ucit.
Ale nic v zlom, vsetkych pozdravujem a nech sa dari.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Oddelil moderátor na dôchodku...

skoda-rapid-1-2tsi-2013-kodovanie-t77424-15.html
Naposledy upravil/-a Atlas v 06.05.2020 21:13, upravené celkom 1 krát.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Atlas, vitaj stratený syn.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Vitám ;)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

a jeje Atlasko, to je dobre, ze si si to rozmyslel :2f93:, nenechaj sa vytocit, drzim palce :3dcline:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

V niečom je pravda, v niečom určite nie. Pokiaľ má príspevok čo to o sebe výpovednú hodnotu, nedávno wiskeY s jeho renaultom , nie je problém, ale sorry poukázať na seba a spraviť zo seba ..., lebo som prelomil ako mi neblikne smerovka 3x ale iba raz, toto mi na firemnej fabii na počkanie upravil v roku 2004 prijmací technik v Arraver Nitra.
Keby dokázal upraviť softvér v RJ aby malo nižšie emisie klobuk dolu.
Trochu so sa v temach zamotal, ale je to tam kde to má byť
Naposledy upravil/-a trucker694 v 06.05.2020 21:21, upravené celkom 1 krát.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

bajo777 napísal:nenechaj sa vytocit, drzim palce
tak som jednu kartu od dovidenia :4012:
trucker napísal:Keby dokázal upraviť softvér v RJ aby malo nižšie emisie klobuk dolu.
Ved na to postupne pride, niekde zacat musi ;)

Aj ja som najprv pajkoval ledky na stole, az roky neskor som robil prvy zosilovac a opravoval radia. Nech sa mu dari, este mohol zalozit temu o cipe 260kW BMW :/
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Kto ti bol majster odborného výcviku? Zdeno, alebo Lubo?
A mamina sa tešila keď si prepalil dosku na stole, však spytam sa jej

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných