Všetci traja obvinení Poliaci, sú na slobode...

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Gnagy. Vsade sa da vybavit za peniaze skoro vsetko. Si uz velky, nebdemw to rozoberat.
Tiro traja somari urcite nepatria k ludom, co si vedia "vybavit vsetko". Taki sa nenahanaju v autickach ako male deti.
Tak uvidime.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

„Len štát, v ktorom sú si všetci rovní pred zákonom, môže byť naozaj silný.“

Zdroj: https://citaty-slavnych.sk/autori/aristoteles/
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

aristoteles napísal:Tiro traja somari urcite nepatria k ludom, co si vedia "vybavit vsetko". Taki sa nenahanaju v autickach ako male deti.
Realita je taká , že sú to deti týchto ludí - také čo prišli zadarmo ku všetkému a nepoznajú hodnotu ani peňazí ani ludského života. Preto sú pre svoje okolie ovela nebezpečnejší ako ich mafianski alebo politickí rodičia.
Pre príklad ani netreba chodiť ďaleko pozrite sa na dcérenky superotecka Borisa.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Pozri, ludia ktorym sa velmi dari, rovnako ako aj ludia ktorym sa vedie zle, su pre spolocnost zvysenym rizikom.Tomu tak je, priciny nechajme tak. To by bola diskusia mimo prispievajucich, kori prisli zaonanovat nad temou "za peniaze kupena..."
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

gnagy napísal:„Len štát, v ktorom sú si všetci rovní pred zákonom, môže byť naozaj silný.“

Zdroj: https://citaty-slavnych.sk/autori/aristoteles/
Ale ja nehovoeim, ze sme silny stat. Zatial co ty naznacujes, ze niesme. A navyse to uz ilustrujes na priklade, ktoreho koniec este nepozname.
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

oco13 napísal:Ak si väčšina komunity želá istú vec treba to rešpektovať. Nezáleží na tom či je to hlúposť alebo nie. Ak by slováci pochopili silu referenda , vela vecí by tu fungovalo inak.
este nas tu neni tolko a tak zmyslajucich aby sme sa nevratili spat do roku 1948... :40bd:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

este nas tu neni tolko a tak zmyslajucich aby sme sa nevratili spat do roku 1948.
A ako potom vysvetlíš , že švajčiarom to funguje?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Demokracia - to je systém, kde dvaja hlupáci prehlasujú jedného génia.

Švajčiari to majú obrátené, dvaja géniovia povinne prehlasujú jedného hlupáka.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To aby sme si nejakých aspoň 149 dotiahli do parlamentu.
Len furt nechcete pochopiť čo vám chcem povedať. Tak to prispôsobím na aktuálnu tému. Ak sa teraz väčšina slovákov rozhodne ,že nebude rešpektovať europske normy emisií a zruší EK ??? Tak to sice bude hlúpe rozhodnutie, ale väčšina bude spokojná. Prečo by demokracia mala platiť len pre múdre rozhodnutia. A kto je povolaný aby určil čo je múdre a čo hlúpe? :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

gnagy napísal:Každý, kto si myslí, že banda týchto idiotov bude odsúdená, tak je veľmi naivný. Teraz už ide o čas a ten sa bude naťahovať. Raz ochorie ich advokát, potom ochorie sudca a takto sa bude stále pojednávanie odročovať na ďaľšie dátumy a vačky budú stále plnšie a plnšie. Nikdy ich neodsúdia. Koľkým vagabundom už hrozilo 10 ročné väzenie a nakoniec nikdy nešli sedieť. Na SK sa dá vybaviť všetko, ak má človek peniaze.
Tak veru ,väzba nahradená kauciou funguje v normálnych štátoch,ale nie v Slopistane. Kto by chcel polemizovať ,tak žiarivý príklad -Fruni Šebeščák, Majský. Prvý dvá do vynesenia rozsudku vo väzbe,tresty si odsedeli, Majský zaplatil , z väzby ho pregrciavač pustil-už nikdá basu znútra neuvidí.Ak by ostal vo väzbe ,už má po treste
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

vinu by som dal len tomu co zabil toho sofera.zvysny dvaja nic aka spoluvina za to ze si chlapci zajazdili? pokial neburas nic sa nedeje.zakony mame take ake chcu politici.ked prominent u nas zabije na prechode cloveka tiez sa nic nedeje.

oco13 ani vo svajciarsku neni to tak ze tvrdy trest.2 albanci rozbili lebku domacenu skakali mu po hlave.no prezil poskrutkovana lebka a zije.trest zaplatili vsetke zdravotne naklady odskodne kazdy dal po 5000 chf pretoze su to asociali a podmienka na 2 roky.svicarsko pusta aj zlodejov vonku pretoze stat to nechce zivit a skor tie peniaze skody vrati ak zaraba.

ten poliak by nafasoval tvrdy trest ale automobilova nehoda nieje planovana vrazda.no rodine by mal platit chybajuci prijem aspon 5 rokov.ak sa tomu bude vyhybat potom zakrocit tvrdo.

kazdy nadava na situaciu ake je slovensko zle kazdy nech si ide vyskusat zit mimo krajinu.peniaze ok ak ma dobry flek zarobi clovek ale zivot je taky ze stale je cudzinec.slovensko je slobodna zem oproti zvysnym krajinam zapadnej eu.jedine co je tam lepsie su len peniaze.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

oco13 napísal:To aby sme si nejakých aspoň 149 dotiahli do parlamentu.
Len furt nechcete pochopiť čo vám chcem povedať. Tak to prispôsobím na aktuálnu tému. Ak sa teraz väčšina slovákov rozhodne ,že nebude rešpektovať europske normy emisií a zruší EK ??? Tak to sice bude hlúpe rozhodnutie, ale väčšina bude spokojná. Prečo by demokracia mala platiť len pre múdre rozhodnutia. A kto je povolaný aby určil čo je múdre a čo hlúpe? :4012:
Bud ti nerozumiem, alebo si ozaj magor:-)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Musíš sa konkretne spýtať čomu nerozumieš a ja ti to ochotne vysvetlím, aj viac krát. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Mas pocit, ze nasej demokracie vychadzaju len mudre rozhodnutia?
Ci chces zmenit politicky system u nas na priamu demokraciu?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mám pocit že z našho zriadenia vychádzajú len hlúpe a hlúpejšie rozhodnutia. Naše zriadenie nepovažujem za demokraciu.
A ano ak by to bolo v mojej moci zmenil by som ho na priamu demokraciu. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný