Volvo S70 - T5 - previerka pred kúpou

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

curillub
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 10.05.2010 15:28
Zdieľať na Facebook

Volvo S70 - T5 - previerka pred kúpou

Príspevok od používateľa curillub »

Zdravím všetkých,

Chcel by som poprosiť fanúšikov volva o pomoc. Chcem v priebehu mesiaca máj (1-2 týždeň) kúpiť toto auto. Potreboval by som ale zručného mechanika z okolia Malaciek, ktorý by sa na to vedel pozrieť. Ideálne by bolo, ak by som k nemu vedel auto doniesť a on by ho vedel hneď dať na zdvihák a taktiež prebehnúť diagnostikou motor. Je niekto taký, kto by to vedel pre mňa urobiť? Zaplatím mu bez ohľadu, ako auto z tohoto testu vyjde. PODMIENKA: Nech to je prosím človek, ktorý na to má patričné referencie. Zároveň by som Vás chcel poprosiť o kontakt.

Ďakujem
lkopcansky
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 25.02.2013 14:09
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lkopcansky »

ahoj, s touto požiadavkou sa obráť na http://volvoklub.sk/

nejedná sa náhodou o tú v hnedej farbe?
curillub
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 10.05.2010 15:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa curillub »

Nie. Majiteľ ani neviem odkiaľ je, stretol som sa s ním v BA, kde sme aj auto skúšali. Nechcel som ísť najprv do toho modelu, ale keď som počul ten V5 T ...tak som zmenil názor. Auto vraj má niekde v okolí Malaciek. Dohodli sme sa na začiatok mája, keď mi príde výplata, aby som neživoril zvyšok mesiaca :) . Každopádne, to hnedé čo si spomínal, tak to je to čo je v autobazári Autocash? No ani som nevedel, že je v ponuke. Ak o ňom niečo vieš, tak mi napíš na mail : curillub@gmail.com. To hnedé je ale lacnejšie ale nevyzerá zle na obrázku ... akurát tých 200 000 km sa mi nechce veriť. Otázka je, či sú vôbec na tom aute km podstatné alebo sú všetky v rovnakom stave... :D
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

Auto sa kupuje z penazi ktore sa volne valaju na ucte .Nie z vyplaty do vyplati , to nemas sancu prezit ak sa nieco pototo a to sa urcite stane pretoze je to zakon schvalnosti a stava sa to bezne ludom ako si ty. Viem nepomohol som ti z mechanikom ale zvaz tuto radu.
jozef2100
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozef2100 »

Tiež som toho názoru ako pn437ab, osobne sa vozim na aute ktoré stálo 1/4 mojho mesačneho platu alebo 5% z penazi na učte :D :d :D
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Jozef som z kraja kde 25% priemerneho platu cca 150€ cize 90% ma pod spz napis BBBauto alebo najcastejsie a...diskont co ked si pozries zmluvu tak sanka na zemi no na druhu stranu suhlasm ze tento typ auta by sa nemal kupovat tymto stylom no je to kazdeho osobna vec
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

čakať do výplaty a kupovať si T5 ??? To je v prdeli :-( už toto. Vieš koľko budeš platiť za benzín ??? Kecam, že to bude žrať ako bežná 1,4-ka lebo je to volvo sú ch.u.j.o.v.i.n.y
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

tie auta su uz v takej cene, ze mozno caka na vyplatu, ktora tvori 10% uspor na ucte a za to ho kupi. Ved to nie je ziadna vychytavka a ziadna drahoba.Skor by som sledoval tu spotrebu - ved to ma pisane skoro 10 litrov/100 km priemerku.V meste to bude riadne cez 10 litrov.Volvo je volvo, vydrzi. A robi to dobre , ze chce aby to pozrel mechanik - vsetci by to tak mali robit.Tak prajem stastnu ruku pri vybere. :42f9: :rouler:
lkopcansky
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 25.02.2013 14:09
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lkopcansky »

citujem z volvofora:

"Najprv bola v darexe, na tacho mala 370 tis, tam som ju bol pozerat, potom presla do bazaru Fine car, km ostali, pak presla do bazaru niekde pri Malackach a sup uz ma iba 250 tis. Niekto z ceskeho for a ju bol aj pozriet v tych Malackach a zistil ze motor je na vymenu. Je uz mrtve, ale kasna je bez problemov. Chuda auto ma zly osud a je z neho putovny pohar"
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pn437ab napísal:Auto sa kupuje z penazi ktore sa volne valaju na ucte .Nie z vyplaty do vyplati
Na slovensku to bol stale taky trend ze ti co nemaju ani 600 eurovy plat chodia v znackovych handrach a co najnovsie najluxusnejsie auto.a vsade kde vystupia sa len otacaju ci ich kazdy vidi z coho vystupuju :d :D
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Zas netreba robit z Volva neviem ake auto.
Nic extra to teda nie je.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
curillub
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 10.05.2010 15:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa curillub »

:D :D ... Už mi niekto odporučí toho mechanika? :D :D To: Ikopcansky - môžeš mi sem prihodiť aj link kde na volvofóre nájdem ten text? Pozerám témy na volvofóre ale je tam toho veľmi veľa.
curillub
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 10.05.2010 15:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa curillub »

Ďakujem za Vaše rady. K mojej výplate sa vyjadrovať samozrejme nebudem. Chcel som len byť objektívny. Viem, že to auto je riziko (asi ako každé ojazdené auto). Otázka na Vás : Kto z Vás má Volvo S70 T5 ?
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

mas tu 2 inzeraty, tak si to prepocitaj, ze kolko ludi tu bude mat take auto. To ma clovek skor M3 ako toto.
Inak by som to bral, za 1500e ak je to pojazdne, tak nie je o com.
curillub
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 10.05.2010 15:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa curillub »

Ako realne potrebujem auto na dialnicu a na par vyjazdov do okolia v priebehu mesiaca. Max 2000 km mesačne. Plus keď sa dá na tom sem tam z nudy vo všetkej počestnosti vyradovať...tak preto to Volvo.

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných