Volkswagen Passat B8 Limo 2.0 BiTDI Hihghline

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gtproduction2010
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.05.2015 15:44
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Volkswagen Passat B8 Limo 2.0 BiTDI Hihghline

Príspevok od používateľa gtproduction2010 »

Trosku z novej tehcniky v Passate B8

FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Brutálna hrkálka, ako 20-ročný diesel. :40bd:
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

ach, ono to nie je zlé, ale za tie peniaze môžem mať RR L322 Facelift a S-classe W221 samozrejme jazdené :4012:
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

ale chlapci, je to pekné autíčko. Neviem o akej hrkálke to hovoríte. Vo vnútri je to tichučké a keď otvoríš kapotu kadejakého diesel-a. Tak to bude hrkať :-)

Pekné auto, ale určite za nekresťanské love. A určite s tým do BA radšej nechodiť :-( Ešte tak ukázať, že to má zeder :-)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Čím som starší, tým viac asi frflem, ale nechápem kre tenov, čo dovolia dať do interiéru ligotavé plastiky " a la chróm ".


skor by mi vadilo ze ten interier sme tu uz kukali v Pasatte od roku 2003. Samozrejme s vynimkou toho tabletu namiesto pristrojovej dosky, WW zistilo ze je lacnejsie prdnut tam 10" tablet (pardon elektronicky displej) namiesto VDO budikov ktore boli mnohonasobne drahsie a neprinasali ten fun factor posadke.
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knss »

Ak to je tvoje, tak ti chcem pogratulovat. Mas skvele auto. Lepsie vyzerajuci interier vratane vsetkych detailov by clovek tazko hladal.

*pozor aby to video neskoncilo ako katalog pre autickarov
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

O 500 % krajší interiér nájdeš v 15 ročnom Roveri 75
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

to auto musi byt super, ti mozem len zavidiet. V kabine tichucko, nepodstatne ake zvuky robi motor pri otvorenej kapote.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

V obchode platí že : obal predáva a čo je obal pri aute? dizajn , karoséria a tie serepetičky vnútri, čo na tom že môžu byť horšie ovládateľné, horšie viditeľné...základ je aby to bolo pekné na efekt. Ľudia to kúpia a ak im to človek povie, tak majú na to argument , čo na tom že mám blbo ovládateľné auto lebo tam šupli LCD cez polku palubovky a nemám absolútne hmatovú odozvu po čom šahám,mne sa to páči.... :2f93: :28b7:
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

@VLADY
Žiadny obal, a pri Passate už dupľom nie. Ten obal možno tak pri všetkých tých dizajnových virtuózoch čo dnes chŕlia jeden model za druhým. Tie hrozné japonce, kde človek už ani nevie kde to má predok a zadok, kórejce od výmyslu sveta a pod. Tam vidím pokusy o "útok obalom" na zákazníka. Aj keď Kórea sa trochu zlepšila údajne tam majú nemeckých dizajnérov. Viď tá novšia rada, KIA SUV :d :D Inak SUV sú fajn autá zbožňujem ich. A je dobre že sa Passat resp. VW nezbláznil...

Ja si dovolím môj skromný pohľad na vec, keďže som už v takom Passate párkrát sedel. Passat je auto, ktoré nevyráža dych, nebudú sa za ním otáčať davy v úžase. Ale je to pekné, nenápadné a diskrétne auto, možno pre niekoho fádne. Mne to vyhovuje mne sa páči. Je to ako žena ktorá je nenápadne krásna a ktorú si ani nevšimnete, ale keď si ju všimnete, neviete ju dostať z hlavy :d :D

Doba ide dopredu, prečo si nedopriať trochu nových technológií? Mňa to baví pomáha to a uľahčuje život. V Passate je kopa hračiek tak napríklad radarový tempomat (to už síce nie je žiadna novinka), ktorý funguje ako normálny tempomat, akurát keď sa niekto zaradí pred vás do pruhu systém spomalí a potom znovu zrýchli. A funguje lepšie ako v Mercedesoch, aspoň podľa mojich skúseností, pretože dodržuje menší odstup a nevzniká tak obrovská medzera do ktorej sa každý pchá. A truľo pred vami pochopí aby sa pratal, alebo aby zrýchlil. Má to aj elektronického inštruktora,, ktorý upozorňuje odozvou do volantu, keď opúšťate pruh bez smerovky, atď.
Navigácia v Passate je jedna z tých lepších a to mi verte viem o čom hovorím venujem sa tomu. Displej má výborné rozlíšenie, grafiku a je dobre viditeľný a ostrý. Má dobrú odozvu na pokyny. Intuitívne a prehľadné ovládanie. Nie ako v niektorých luxusnejších autách, kde je to katastrofa. Jednoznačne super, nespomínam si na niečo čo by malo lepší a to som už pár navigácií v autách riešil. Nemusím asi pripomínať, že takmer všetko viete ovládať na volante. Passat je skrátka pohodlný, príjemný a pekný voz.

Ak som niekoho svojimi riadkami urazil vopred sa ospravedlňujem... :4090:

EDIT: Tie japonce čo tu tak preferujete, pripomenulo mi to hodnotenie filmov na ČSFD, kde sú japonské a kórejské filmy neskutočne nadhodnotené. Nikto nevie prečo. Už som sa párkrát nechal tak ojeklamať a vždy to bola neskutočná sprostosť.... :40bd:
Čo sa týka techniky netvrdím že tie vaše japončíky zaostávajú, alebo niečo podobné. Sú to fajn autá, teda niektoré a možno aj na viac ako 3 roky... :40bd:
Lukas404
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 25.01.2011 12:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lukas404 »

Za mňa áno....mne sa ten voz páči a aj interiér.To či je krajši interiér na 15 ročnom roveri je subjektivny názor....nebudem takisto nikomu vltkat do hlavy moj vkus na ženy, každemu sa páči niečo iné...
VW vie proste tie autá predať.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dá sa iba súhlasiť,nazory a estetika je u ľudí vyvinutá značne rozdielne.Ale porovnanie musí vždy krívať,ja som iba narážal na to,že netreba uletieť hneď do nebies,ja som videl na prémiovkách ošúpané rúčky atd v dostatočnom množstve,aj hrdze,a pritom človek číta aký je dôraz na kvalitu materiálov.Prd makový,ťah je na cenu auta a v rámci toho je tam nabúchaná každá volovina ktorá bola po ruke,plno elektroniky,čo je úplne logické kedže je to výrobne halierová vec.Nie je to náhoda že tieto veci sa takto tlačia,čína to vyrobí,a čuduj sa dnes už aj india !!! Ohurovať môžu toho,kto píše "chcem sa opítať",táto minca má aj druhú stranu a nepomerne skaredšiu ako tá palubovka
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _v_sst.jpg[/img]

Toto je jediný poriadny Passat ktorý Das auto robilo :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:

Naučte ma ako sa upraví velkosť obrázku pred vložením sem , prosím lol lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Stiahni si napr. Irfan View (prehliadač obrázkov), otvor si ho v ňom a potom Ctrl+R (ako Resize)...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico ale ja to nerobím cez svoj pc , len dávam link. Takto to viem ale to je zložité musím si ho stiahnuť, upraviť uploudovať na svoj cloud a potom dávať link. Ja som myslel či nedokážem dať len náhlad z googlu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných