Vodič v kolóne úmyselne poškodí vozidlo

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Luboš - na tom videu sa mi páčia emocie :40bd:
mladých netreba kaziť ale biť jak kone.
Keď som dovliekol domov svoj aktualny povoz tak dva dni po sebe mi ho niekto na parkovisku trafil práve ťažným (preto ma to napadlo).
To bolo dva roky dozadu, podnes deň tam svieti pozinkovaný plech, lebo to nemá kto zatrieť. :40bd:
a umrie pod kolesami ťahača.
kde má hlava skonať - nohy zanesú.
Oplačem každého zrazeného ježka na ceste, ale na ludí poviem dobre im tak, sme tá najhoršia choroba tejto planéty. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ale no!
Jeden Matovič stačí až až :40bd: :40bd:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja by som bol skor dedo Jozif Visarjonovič.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mayo707
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 26.06.2012 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mayo707 »

Oplačem každého zrazeného ježka na ceste, ale na ludí poviem dobre im tak
oco, ty si kus stareho zdegenerovaneho kkta, mas tu skoro 12000 prispevkov a vsetko len same kktiny, nic k teme, len stale prezentujes aky si zakomplexovany keket. naco vobec take howno zije? chod a zabi sa.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Moyko to sú tie správne emocie, kvoli ktorým tie cctiny píšem. Díky potvrdil si mi že moja snaha nie je zbytočná.
Netešíš sa, že by si ma stretol na ceste??? :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Urcite sa nikto neboji ze ta stretne.. Najprv plna huba kecov jak ides do konfliktu aj ked vies ze dostanes a potom mas plne gate lebo nejake trtko s kuskom zeleza vam demoluje auto... Vtedy si preco nevystupil? Sak on ublizoval nevinnemu zelezu! Vtedy neplatilo: “ ludia sú zlí a hlúpi a treba im to vracať rovnakou mincou, ale adresne, nie nivočiť železo.”
Neplatilo, lebo si mal pred sebou realneho cloveka a nie klavesnicu...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bandit : videl si niekedy parkovisko pred automobilkou?? keď sa pri striedaní smien premelie 500 ludí a ty zbadáš doma že máš jamu vo dverách čo tam nebola? Pobiješ sa s celou fabrikou? Čo spravíš ráno pred panelákom ak zistíš že máš auto obídené klincom?
A ak by si čítal tak by si vedel, že volakedy som naozaj mal snahu rozbiť niekomu hubu, lenže to už pekných pár rokov neplatí. Teraz som rád, že z toho auta vystúpim.
Ale moja snaha nevychádza nazmar - emocie stúpajú. lol
Takže vodiči v kolone sú len level jedna, level dva sú doškriabané autá a polámané stierače pred panelákom, level tri sú ukradnuté značky a tankovanie na pumpách bez platenia, a level štyri sú horiace autá. :40bd:
Prežívame dobu radikálneho populizmu. V spoločnosti rastie nevraživosť a dnes sa už iba hľadá ten správny ventil, hovorí sociologička Zora Bútorová.
Aha a už o tom píšu aj v novinách. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

mne sa stalo že zasran na oktavii predomnou zámerne zaflekoval, ja som sa mu vyhol a on na mňa zavolal policajtov s tým že som do neho narazil a odrel som mu nárazník - zrejme si chcel na moje triko nechať vymeniť nárazník. Policajti ma čakali pred obchoďákom, potom čumeli 15 minút na môj a jeho nárazník, nenašli nič - 4 policajti zamestnaní dementom pre ktorého je oktavia životná láska. Správne mu to mali pekne zúčtovať lebo zjavný pokus o podvod.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lenže takých je 99% ludí, to by museli zamestnávať fakturačné oddelenie na neoprávnené výjazdy. :40bd:
Vidíš ty si sa mu vyhol a ja by som mu to zrušil až po predné sedačky, ani nie naschvál, len roky už neoklameš - reakčná doba v minutách.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

nestojí to zato, život je krátky aby som sa drbal 3 hodiny s nejakým blbcom a potom ešte mesiac riešil papierovačky s kdekým....
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Buď rád, že ešte stíhaš uhnúť. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

oco13 napísal:Lenže takých je 99% ludí, to by museli zamestnávať fakturačné oddelenie na neoprávnené výjazdy. :40bd:
Vidíš ty si sa mu vyhol a ja by som mu to zrušil až po predné sedačky, ani nie naschvál, len roky už neoklameš - reakčná doba v minutách.
Ano, a prišiel o papiere na pol roka, plus pokuta.
V tom lepšom prípade.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bol by si prekvapený - vlani bola v rodine DN aj s ošetrením v nemocnici a ani po roku policia prípad neuzavrela. Poisťovne vyplatili 50:50 a finito.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ešte bude súd.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Teraz som pozeral na Markíze - Prešov, zrazenie maloletej na prechode. Maloletá už je plnoletá a stále policia nedošetrila prípad. :4012:
Ale to stále nerieši tie moje levely 1 až 4 :40bd: Ak máš páchatela, poisťovňa to cvakne, prinajhoršom SKP.
Čo viac trápi poškodeného? pokuta vinníkovi, alebo náhrada škody?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných