Neprešiel som STK Honda civic vi

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

piero7
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 27.10.2009 12:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa piero7 »

Daj potom vediet ako si dopadol.. ale podla mna ked tam das ten kat, pripadne mozes vymenit aj spominane sviecky tak prejdes v pohode. (ako som pisal, mne novy kat urobil rozdiel v HC - 176 :D )- Nezabudni pred EK poriadne zohriat motor, pojazdit chvilu aj po dialnici. Potom tam prides, odmeraju emisie a ak si nemal ine chyby tak ti daju rovno karticky, protokol a vybavene.
meakysvk
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 07.11.2015 11:52
Bydlisko: SNV
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa meakysvk »

Moja skúsenosť s STK, ´96 golf na LPG s príspevkom na kávičku prešiel s 3 nezávažnými chybami. ´09 hyundai som ráno pristavil ku stanici a odovzdal kľúče s TP, poobede vyzdvihol. Nepekne sa na mna pozerali lebo som nič nedal a aha ho, 9 chýb mi našli...aj nové zimné gumy Nokian, ktoré som nahodil týždeň pred kontrolou a na ktorých som prešiel necelých 200km (áno slovom dvesto) označili ako poškodené a podobné zaujímavosti...takže je dosť možné že to bude problém niektorých staníc že neplatia svojich zamestnancov a potom takto musia vyžiť z milodarov chúďatka. Pozdravujem eseročku do krompach
09 Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kw
sqni
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 14.02.2018 19:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sqni »

V mojom prípade ma nemohli oklamať (si myslím) lebo celý čas som bol pri technikovi vedľa auta a na pc som už videl, že hodnoty nie sú ok...
sqni
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 14.02.2018 19:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sqni »

Tak dnes som s kamarátom navaril kat. V pondelok idem na stk
Takto to vyzerá:
https://ibb.co/fYmcGS
sqni
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 14.02.2018 19:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sqni »

Tak dnes som na STK ešte nebol, lebo som chorý. Možno zajtra alebo v priebehu týždňa tam skočím ak mi bude dobre...
berzerkertt
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 16.07.2008 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berzerkertt »

Ako Piero pisal, dojdi tam so zohriatym motorom - zohriatym katom.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zozen isooktan, nalejes do prazdnej nadrze a budu myslet ze sa im pokazil pristroj :40bd: , ale cena sa ti nebude lubit lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
sqni
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 14.02.2018 19:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sqni »

@piero7 takže som prešiel :2f93:

Voľnobežné:
Co - 0,68 na 0,12 (limit 0,5)

HC - 168 na 77 (limit 100)

Zvýšené otáčky:
Co: 0,92 na 0,28 (limit 0,3)

Na stk som celkom duril aby sa zohrial kat + som tankol trocha čerstvého benzínu. Na stk som čakal 30mim lebo boli ešte ľudia predo mnou. Keď som vošiel do vnútra tak najprv boli hodnoty zle. Ale technik to chvíľu turoval aby sa zohrial kat a znížili hodnoty, potom to už išlo. Takže do 2020 pokoj :d :D Ďakujem vám za rady.
piero7
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 27.10.2009 12:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa piero7 »

blahozelam :2f93: zalezi aj na akeho technika trafis, ci je ochotny sa s tym trochu pohrat alebo ta posle hned kade lahsie ... mna to caka v auguste, tak uvidime :d :D

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 82 neregistrovaných