Alfa Romeo 159 SW - pokazený mechanizmus sklápania sedačky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ado06
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 18.04.2010 21:51
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Alfa Romeo 159 SW - pokazený mechanizmus sklápania sedačky

Príspevok od používateľa ado06 »

Zdravím, potreboval by som nejaký rozumný typ alebo radu ako si poradiť s týmto problémom. Na pravej tej menšej časti operadla sa mi pokazil ten mechanizmus na sklápanie, skúšali sme sa k nemu dostať ale ostalo to len pri demontovaní tapacíru/ poťahu plastu atď ale nepodarilo sa nám k nemu dostať dostatočne aby sme zistili, kde je problém a opraviť to. Takže k veci stretli ste sa niekto s týmto problémom? Prípadne neviete poradiť ako demontovať to operadlo alebo sedačku nech si aspoň viem zlepšiť prístup?

Budem vďačný za každý postreh, link, fotku, hocičo.
P.s. na webe som hľadal aj YT ale nenašiel konkrétne SW a už vôbec ten mechanizmus.

Ďakujem za radu a pekný deň.
:48:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Pozri čo treba na odistenie sedadla na opačnej strane - ako ten mechanizmus funguje
juraj975
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 13.03.2009 13:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj975 »

Možno by ti niekto poradil aj bližsie ale skus nam prezradit aspon ci sa jedná o prednu sedačku alebo zadnu. Prečital som si tvoj prispevok dvakrát a vôbec to s toho nieje jasné. Ak sa jedná o prednú sedačku tak neda sa vybrat celá von???
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: Alfa Romeo 159 SW - pokazený mechanizmus sklápania sedač

Príspevok od používateľa cicmanec »

ado06 napísal:Na pravej tej menšej časti operadla
Neviem, mne to vychádza na zadnú, vpredu žiadna menšia a väčšia časť nie je...
ado06
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 18.04.2010 21:51
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ado06 »

juraj975 napísal:Možno by ti niekto poradil aj bližsie ale skus nam prezradit aspon ci sa jedná o prednu sedačku alebo zadnu. Prečital som si tvoj prispevok dvakrát a vôbec to s toho nieje jasné. Ak sa jedná o prednú sedačku tak neda sa vybrat celá von???
Áno ide o zadnú sedačku a konkrétne ten plastovy mechanizmus na vrchu, akokeby tiahlo prdlo alebo zlomený plast, problém, že sa k tomu naozaj nedá dobre dostať preto skúšam či to už náhodou niekto neriešil.
Napísať odpoveď

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných