VW Golf IV - výmena LED v budíkoch

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Wolfbrigade
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.01.2023 20:05
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV - výmena LED v budíkoch

Príspevok od používateľa Wolfbrigade »

Zdravím, na aute mám momentálne už nejaký čas vymenené budíky z klasických na sportchrom. Nebliká mi ale kontrolka smerovky, dá sa to nejak doma svojpomocne vymeniť? Čo všetko mi bude treba na výmenu a hlavne aký typ LEDky. Nikde som nenašiel aké sú tam, nie je problém budíky rozobrať, ale ak by niekto vedel, že aké tam majú byť, radšej by som ich objednal dopredu a až potom rozoberal. Ďakujem za každú radu.

Golf 4, 1.9 TDI, 74kW, r.v. 2000
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - výmena LED v budíkoch

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Trosku si sa sekol v linku. GOLF4 ma tie led diody v pristrojovke naletovane. Nedaju sa len tak vymenit pootocenim ako u FELICIE. :41c2: :41c2: :cau:
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - výmena LED v budíkoch

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Wolfbrigade napísal: 24.12.2023 23:13 Zdravím, na aute mám momentálne už nejaký čas vymenené budíky z klasických na sportchrom. Nebliká mi ale kontrolka smerovky, dá sa to nejak doma svojpomocne vymeniť? Čo všetko mi bude treba na výmenu a hlavne aký typ LEDky. Nikde som nenašiel aké sú tam, nie je problém budíky rozobrať, ale ak by niekto vedel, že aké tam majú byť, radšej by som ich objednal dopredu a až potom rozoberal. Ďakujem za každú radu.

Golf 4, 1.9 TDI, 74kW, r.v. 2000
https://www.facebook.com/p/Podsvietenie ... 293509466/

Tu ti to opravia. :41c2:
Používateľov profilový obrázok
db69
Príspevky: 926
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - výmena LED v budíkoch

Príspevok od používateľa db69 »

su tam SMD .synovec si vymenil všetko podsvietenie v starom BMW.dal tam biele .ked sa mu minuli tie čo kúpil tak rozobral zlú led 240 V žiarovku a použil s toho.Ako povedal "brnkačka" .Viacej roboty je to rozobrať ako precínovať.
Wolfbrigade
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.01.2023 20:05
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - výmena LED v budíkoch

Príspevok od používateľa Wolfbrigade »

Zdravím, už sa mi to podarilo, našiel som video, objednal podľa toho SMD 3528, dnes som to dal všetko dokopy...a čuduj sa svete už to funguje.
Takže ak by mal niekto rovnaký problém, tak vyrieši to SMD 3528 a ruky, ktoré sa netrasú - do hodiny. Aj s demontážou a montážou.
Používateľov profilový obrázok
db69
Príspevky: 926
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - výmena LED v budíkoch

Príspevok od používateľa db69 »

Wolfbrigade napísal: 03.01.2024 21:16 Zdravím, už sa mi to podarilo, našiel som video, objednal podľa toho SMD 3528, dnes som to dal všetko dokopy...a čuduj sa svete už to funguje.
Takže ak by mal niekto rovnaký problém, tak vyrieši to SMD 3528 a ruky, ktoré sa netrasú - do hodiny. Aj s demontážou a montážou.
ako som písal "brnkačka" ! len sa v tom musí človek aspon trochu orientovať
Napísať odpoveď

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných