Autožiarovky - vaše skúsenosti

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

8
16%
3
6%
1
2%
1
2%
3
6%
5
10%
0
Žiadne hlasovania
1
2%
25
50%
3
6%
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 50

Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s lacnými autožiarovkami, ktoré majú tri krat lepšiu svietivosť, tri kráť bielšie svetlo, životnosť a pod. kecy. Teraz v poslednom čase dosť pozorujem, že podobných žiaroviek, za fakt smiešne ceny je neúrekom. Pridám sem pár linkov pre predstavu:

http://www.nekto.sk/nekto/eshop/0/0/5/1 ... a-2ks-3-90
http://www.autodesign.sk/auto-doplnky/o ... ite-4300k/

Čo su to za žiarovky, Čína? Môže to svietiť lepšie za tu cenu? Môj kamarát raz kúpil v IT tiež nejaké šmejdácke žiarovky za pár korun ako tieto, no ten efekt a aj svietivosť nebola zla, povedal by som, že to bolo celkom dobre. Svietilo to viac do biela, také celkom dobré svetlo cca 4000-5000K by som povedal. Stoja za to aj tieto lacné žiarovky?
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Zase nenarážam na farbu banky, nepovedal by som, že tá modrá farba má extra vplyv na farbu svetla. Nevravím, že nemá vôbec.
samuelhornak@azet.sk
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 17.10.2016 16:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samuelhornak@azet.sk »

Mtech powertech h7 xenon blue (5000K) - krásna biela farba žiadny náznak žltej , ked tak skôr modrej , svietia celkom dost silno aj v noci ale pre toho kto chodi v noci často , ten by si mohol dať skôr žiarovku zameranu na lepšiu svietivosť , hlavne ked je tma a prší a hlavne na slovenske cesty kde nevedia ani poriadne namalovať čiary na ceste a človek môže potom skončiť akurat tak v jarku...

Philips whitevision alebo ako sa volali - največšia drahá sračka na svete - absolutne zltá farba , možno o max 40 percent bielšia od klasiky a osramy a všetky drahe šmejdy tiež aj osram cool blue ktore su akurat tak cool žlté ... 4200kelvinou nie je ani biela farba
myfo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.12.2018 20:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myfo »

Osram alebo Philips s Blue efektom. Maju pekny efekt a svietia vo farbe 6000 kelvin.

Nabudúce prispievaj bez reklamy!!!
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ic uz dorici z reklamou, aj rovno ban ! :3c90:
toto je forum, zaplat si inzerat sasek
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných