H7+H1 Xexon White - SkĂşsenosti

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Petr1991
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 23.10.2011 17:40
Bydlisko: Enem na Záhorí
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petr1991 »

mp3turbo napísal:niezeby moj nazor bol podstatny, ale ja mam v Galaxicku tie NájtBrĂ©jkre plus teda s lepsou zivotnostou a svietivostou - co ludia bezne reportovali ze im odchadzaju originalne neplusove po 9 mesiacoch, ja ich mam od uplnej novinky ked sa dali u nas zohnat, tusim rok a pol ich mam, urcite rok a dodnes drzia.

Auto jazdi kratke trasy po Bratislave, ziarovky sa zapinaju a vypinaju, castokrat sa samozrejme prehrievaju ked stojim na semaforoch/v zapche v zime. Drzia v pohode.

V dialkovych mam 90% navrch svietivosti GE Megalight Ultra a to vam ani nemozem povedat aka je to parada lebo by ste ich mali vsetci doradu. Podotykam ze su legalne a kupene vo velkej predajni na Slovensku, ziadny podomovy predaj alebo ebay.
mp3jka, urcite dobre vies, ze na zivotnost ziaroviek ma najvacsi vplyv palubne napatie (kolisanie atd..)
Teda ked mas v aute o nejaku tu desatinku voltu menej, ziarovka bude mat o dost vacsiu zivotnost. Na ukor svietivosti, samozrejme...
A naopak, ak ma niekto palubne napatie v aute o nejaku tu desatinku vyssie, potom sa moze stazovat a mrmlat na vyrobcu, ze mu tie ziarovky nejak casto odchadzaju...
To len tak na doplnenie...
fischer1321
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 20.12.2010 20:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fischer1321 »

Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

V hodnotení užívateľov sa píše "krasne biele svetlo" alebo "tak sa ma pytal ze ci som si nahodil xenony"

Myslím, že na zimu nie navhodnejšia voľba.

Z mojej skúsenosti Osram NB Plus - niektorí si povedia overrated, no ja som spokojný.. Svetlo sa javí ako biele, no má žltý odtieň ak už teda chceš biele svetlá...

Ak sa chceš pozrieť poprípade po iných skúsenostiach, skús tu: http://forum.autobazar.eu/autoziarovky-f71.html

Tém je v sekcii zopár, no je tam kopec strán dobrých rád a skúseností ;-)

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných