Ziarovky H1 do hmloviek...

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Ziarovky H1 do hmloviek...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

O zierovkach tu bolo popisane neurekom...Mna vsak zaujima jedno....Potrebujem kupit ziarovky do hmloviek v narazniku...Trh je presyteny vyrobkami a ja mam skutocne na vyber.Horsie to zrejme bude s kvalitou,v ponuke vidim modre,biele..,blue a greene,white aj rote a ja neviem,o este,ktore su cenovo drahsie,ale s kvalitou to moze byt horsie...cviro mi poradil obycajne OSRAM-ky za par supov,ktore mozu dlho vydrzat...,55W...Ay je vlastne medzi nimi rozdiel,v com sa lisia...?Dakujem...,prajem pekny den...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

kolko desiatok hodin s nimi budes svietit denne ?
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Lubos..,pri dlhych cestach do nekonecna,lebo povedzme v D,kde nie je povinne svietenie ja svietim...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Do hmloviek, ktoré použiješ párkrát do roka, ti stačia aj z Tesca. A ak si veľmi náročný tak hocičo značkovejšie - Osram, Philips, Narva, GE...
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Rudi píšeš že sú rôzne farby čiže biela, modrá, atď. no do hmloviek extra modré či biele neber, istotne mi ostatný dáte za pravdu. Niečo do biela slabšie OK, no nič extra biele či modré, v zlom počasí toho inak neuvidíš moc.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

akurat som to isiel napisat... idealne si zober ZLTE. Ziarovky zlte. Len pozor na prilis aktivnych policajtov v zahranici, tam neviem ako to toleruju.

Dovod : v hmle jednoznacne uvidis zltu farbu najlepsie. Ma najvacsiu "prieraznost". Nie nadarmo mali kedy v 70tych a 80tych rokoch francuzska auta zlte svetla. Za beznej tmy su biele svetla lepsie, ale v podmienkach kedy naozaj FEST IMMRVERE potrebujes svietit = huste snezenie a hmla, tak vtedy su zlte svetla neprekonatelne.
lukasV12
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 18.04.2011 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasV12 »

Ja som hmlovky pouzil 1x za rok a to jazdim rocne cez 70 000km, vacsinou v noci. Ale k teme: urcite zlte.
Napísať odpoveď

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných