Ledky za klasicke žiarovky

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sharky-MT
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 23.07.2009 22:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sharky-MT »

chceš teraz poradiť,že ktorej z tých x-y stránok vybrať,alebo chceš poradiť aký tam máš typ žiarovky vo svetlách aby ti pasovala pätica,alebo len aké počty diód na jednotlivej žiarovke by bolo najlepšie? čo sa týka predných svetiel tak čo ja viem,a čo som našiel stránky, tak všade je písané že len na tuningové účely a to z dôvodu že v noci ti nikdy nebudú tie ledky svietiť tak ako žiarovky (a neviem či tam nieje aj čočka vpredu,niesom fanúšik škodoviek) a zadné žiarovky tiež záleží aký typ dáš,aby ti v noci nesvietili vzadu len dva malé krúžky(vizerá to hrozne)...takže jedine by som menil parkovačky,osvetlenie špz,a žiarovky vnútorného osvetlenia...a potom neviem či máš niečo také ako upozornenia vypálených žiaroviek,tak potom treba hľadať také čo majú navyše rezistor aby ich nesignalizovalo ako vypálené....ja mám vymenené aj žiarovky za led v budíkoch(kvôli plazmovému podsvieteniu pretože som chcel aby svietili ručičky na červeno a v paneli kúrenia,celý ineriér,a potom špz,parkovačky ale to je iná kapitola..tuning-tuzing :3906: :d :D a eštše som zabudol na modré led pásy čo mám nad nohami :-\
JoyC
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08.12.2008 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JoyC »

mp3turbo napísal:>> Niečo takéto, že?


uplne vedla - taketo vo Svidniku fičia :
http://www.youtube.com/watch?v=fwwnmDMWQmY

tak to je maseker :-P
JoyC
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08.12.2008 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JoyC »

a mám na signalizáciu a mal som už aj v klasických H7 svietivost nula bodov a signalizovalo vypalenú žiarovku :3c90:
Naposledy upravil/-a JoyC v 29.04.2012 16:52, upravené celkom 1 krát.
JoyC
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08.12.2008 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JoyC »

Sliedic napísal:Niečo takéto, že?
http://www.youtube.com/watch?v=sHfKYvjAYek

Bola by to absolútna paráda !
Tak ako tak pozeram sa asi ani neoplatia a ja že je lepsia svietivost ale asi iba pomenim komplet interier a len čo sa tyka parkovačiek a v zadných svetlach su tiež ako do parkovaciek svetla dve na jednom svetle tiež by to svietilo na prd??
JoyC
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08.12.2008 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JoyC »

patko1 napísal:tak chces menit svetla alebo ziarovky alebo co? Daj si 20 klikov , nadychni sa a napis este raz co chces
žiarovky ale už pisali že je to na prd
ďakujem
JoyC
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08.12.2008 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JoyC »

Fofro napísal:Radšej nie.
dika aj ta odpoved je odpoved dakujem
JoyC
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08.12.2008 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JoyC »

zoleeka70 napísal:ak nájdeš nejaké LED žiarovky H1,3,4,7 a čo ja viem, ktoré sú schválené do bežnej každonennej premávky tak si ich tam kludne daj
Takže ako píšeš, tak kamoš ma xenony v hmlovkach čiže H1 dobre to je H7 ma silnejšie ale žiarovky rozdiel iba maly,
JoyC
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08.12.2008 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JoyC »

smejo74 napísal:nie nie LED ky určite nie neušetríš nič po čase ti postupne prestanú svietiť jedna dve tri a môžeš kupovať nové je to do auta nezmysel
takže ani interier??
JoyC
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08.12.2008 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JoyC »

mp3turbo napísal:teraz som isiel oproti uplne najnovsej Audi A8 - uz mu nesvietila jedna strana.

Kvalitne vyrobky to dnes mame !
to fakt?? takže nič z toho oki dik :38eb:
JoyC
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08.12.2008 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JoyC »

Crossway napísal:ja som dal do O II akurát na osvetlenie zadnej TEČ a do parkovačiek a som spokojný....parkovačky(185Lumenov a nad TEČ 100 Lumenov) svietia silnejšie ako obyčajné žiarovky,čo tam boli a krásne osvetlia celú TEČ,nie len zopár čísel :2f93: LEDky mám tiež v interiéri,komplet interiér svieti na bielo aj schránka pred spolujazdcom :) a teraz všetci do mňa :-\
Daj mi stranku alebo respektýve typ ake si dával dik
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

JoyC napísal:kamoš ma xenony v hmlovkach čiže H1 dobre to je
Tak, tak, v hmlovkách čím belšie svetlé tým lepšie...
JoyC
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08.12.2008 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JoyC »

Chlapci tak vcera som si nakupil 5W5 led svietia krasne zhasnu nie je problem K 10 W stredný stropný a zadný stropný panel svietia troska slabsie ako W5W a nezhasnu uplne ako ste pisali ale ako zamknem auto zhasnu neva.
A dverové C5W krasa zhasnu nie je problem takže C5W aj do ŠPZ idu, repektíve nad a nie je problem zhasnu len už nemali viac. Osvetlenie krása
:28b7:

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných