žiarovky OSRAM

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

žiarovky OSRAM

Príspevok od používateľa milkoTT »

Mate niekto skusenosti so žiarovkami H4 OSRAM Silverstar? Maju sice uvadzanu menšiu životnosť, ale mne sa vždy vypali asi po max. 3 mesiacoch, čo sa mi zda dost skoro aj ked dennodene jazdim a svietim. Mam ich vo Fieste.
vampir00
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 16.07.2008 11:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vampir00 »

zdravim ja som mal H7ky a vydrzali maximalne jeden rok osobne si myslim ze su lepsie phlipsy...
bleifrei
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 24.04.2007 22:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bleifrei »

Vyssia svietivost = nizsia zivotnost. Tri mesiace su fakt malo, ale ak nabehas 5000km / mesiac, tak je to OK. Ak prejdes za tie 3 mesiace 1000km tak je chyba v aute (vibrujuce - zle uchytene svetlo, vysoke napatie v sieti, vadna elektroinstalacia...), alebo v tebe (uchytana banka ziarovky).
jerfono
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 31.08.2007 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerfono »

tiez som pocul, ze rychlo odchadzaju ziarovky Osram, ja som mal uz davnejsie Osram Nightbraker ale len asi tri mesiace,lebo som predal auto, tak neviem ci este svietia. Teraz mam H4 Phillips extrem power, a som velmi spokojny, svietia perfektne uz rok.
m-a-t-oo
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 20.09.2008 09:59
Zdieľať na Facebook

Re: žiarovky OSRAM

Príspevok od používateľa m-a-t-oo »

milkoTT napísal:Mate niekto skusenosti so žiarovkami H4 OSRAM Silverstar? Maju sice uvadzanu menšiu životnosť, ale mne sa vždy vypali asi po max. 3 mesiacoch, čo sa mi zda dost skoro aj ked dennodene jazdim a svietim. Mam ich vo Fieste.


len podotknem ze to bude asi tym autom....."ford"-asi no neviem skus tam dat daco lepsie a uvidiš cim to bude :3035: :3035: :3035:
Milky110
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.04.2009 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Milky110 »

Ja som si kúpil Osram Cool Blue H7 a Osram Night breaker H1 a Osram Cool Blue H7 mi vydržali 1,5 mesiaca. Tak Som ich dal reklamovať a vrátili mi peniaze. Teraz som si kúpil Osram Silverston H7 dúfam že vydržia dlhšie ako Osram Cool Blue H7 a tie Osram Night breaker H1 mam ich Mesiac a zatiaľ fungujú ale musím uznať fakt svietia peckovo. Ide o to že od výroby som mal Osramky v aute a vydržali 2roky tak som si povedal že budem verný značke :) Som zvedavý koľko vydržia tie H1 Night breaker a Silverston H7 potom napíšem :)
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

vyssia svietivost je vzdy na ukor zivotnosti, nieco za nieco.
Na krabicke je to aj napisane
mirostar
Príspevky: 1650
Dátum registrácie: 20.01.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirostar »

Ja som menil po 30 t a dvoch rokoch obe za GE H4 Mega Light Ultra za 20 € maďarská výroba, dúfam, že mi vydržia tiež aspoň dva roky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných