pridavne dialkove svetla

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

rakusaci totiz maju velmi v oblube slovenske auticka so vselijakymi cimbrlatkami dorabanymi... cim vacsi kolotoc tym sa viac nasmeju.

no a dorabane HIDy k tomu, tam uz prestava vsetka sranda.

ja tvrdim ze ziadne taketo intergalakticke osvetlovacie rampy sa v reali pouzit nedaju. Pretoze je vsade vela aut... minule som isiel o druhej v noci z Budapesti z letiska do Bratislavy, no rozmyslam kolkokrat som si mohol zapnut standartne dialkove svetla... velakrat to nebolo a nadlho urcite tiez nie.

naco by mi boli hentake heligony z lokomotivy... ani raz by som ich nezapol.

ano, niekde na samote v lese sa pouzit daju. Semtam na nejakych okresnych cestach a tak, ale zase na druhu stranu fakt len o druhej v noci.
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

....v prvom rade by som to riešil lepšími žiarovkami Osram Nightbreaker, alebo podobne....

....prídavné diaľkové svetlomety mi pomohli ale to bolo ešte na Š110, Garde a Lade 2107, tam som mal aj v prídavných diaľkových tie Nightbreakre, a dobrých párkrát som pohodlne pribrzdil a veľa krát som si všimol zver aj v priľahlích jarkoch....takže pomáhajú a bol som rozhodnutý si ich dať aj na Stilo, ale tu fungujú svetlá už troška inak oproti predošlím, tlmené ostávajú svietiť a dialkové sa pripnú k tlmeným....a tak fakt som nevidel potrebu prídavných diaľkových

....o životnosť žiaroviek sa netreba obávať ani vo Fiate ktoré má podľa znalcov ukážkovo sračkovú elektroniku a vypaluje žiarovky jedna radosť....

....ešte taká skúsenosťi pokiaľ bola fakt hustá premávka, tak so zverou pri alebo na cestách som sa stretol fakt ojedinele, na 80% to bolo vždy keď bola veľmi slabá premávka a teda sa prídavné diaľkové svetlomety dali používať....
Alfista1
Príspevky: 244
Dátum registrácie: 30.08.2010 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Alfista1 »

garde napísal:....v prvom rade by som to riešil lepšími žiarovkami Osram Nightbreaker, alebo podobne....

....prídavné diaľkové svetlomety mi pomohli ale to bolo ešte na Š110, Garde a Lade 2107, tam som mal aj v prídavných diaľkových tie Nightbreakre, a dobrých párkrát som pohodlne pribrzdil a veľa krát som si všimol zver aj v priľahlích jarkoch....takže pomáhajú a bol som rozhodnutý si ich dať aj na Stilo, ale tu fungujú svetlá už troška inak oproti predošlím, tlmené ostávajú svietiť a dialkové sa pripnú k tlmeným....a tak fakt som nevidel potrebu prídavných diaľkových

....o životnosť žiaroviek sa netreba obávať ani vo Fiate ktoré má podľa znalcov ukážkovo sračkovú elektroniku a vypaluje žiarovky jedna radosť....

....ešte taká skúsenosťi pokiaľ bola fakt hustá premávka, tak so zverou pri alebo na cestách som sa stretol fakt ojedinele, na 80% to bolo vždy keď bola veľmi slabá premávka a teda sa prídavné diaľkové svetlomety dali používať....
tak,aj ja by som to riesil najskor s lepsimi zairovkami...Osram Night Breaker,Philips Xtreme Vision,je to skutocne dost rozdiel..nechapem kto este moze jazdit s obycajnymi...night breaker,mam..fak moc dobre ale philipsky vraj este lepsie...
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

patko1 napísal:ani hmlovky nemozes pouzivat hocikedy a mas ich na aute. Tych plasicov si mozes dat na auto aj sto aj elektronickych aj akych len chces podla mna to aj tak asi nepomoze. Chcelo by to hlavne nejake testy a skusenosti. A hlavne co tam pisu ze je to ucinne v akejkolvek rychlosti tak neviem ked pojdes 200 a srna na ceste zbada stvoje svetla a ostane ako puk na ceste ci stihne zareagovat na plašič MADE IN CHINA
:2f93:

Neviem kde mozes jazdit 200km/h skus to v RAKUSKU a par rokov si nezajazdis ked ta chyti Dialnicna policia.

Zrazu vsetko co je made in CHINA je podla teba NEPODAROK.

Pozri si svoje tenisky znackove a mas tam napisane MADE IN CHINA. Plati to aj pre tricka,elektroniku. :41c2: :41c2:
jimmylajo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.11.2009 23:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jimmylajo »

diky za rady, tie ziarovky su fajn napad, hned ich pojdem kupit, a uvidim, len , staci ich len vymenit alebo treba aj poistky alebo nieco take? ja jazdim vzdy medzi 0 30 - 1 30 hod, takze premavka velka neni a tie pridavne by sa dali vyuzit casto, ale skusim teda tie ziarovky a uvidime, napisem potom co a jak. diky.
Alfista1
Príspevky: 244
Dátum registrácie: 30.08.2010 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Alfista1 »

lakinooo napísal:Ziarovky odporucam Hella + 30%. Velmi dobra svietivost, velmi dlha zivotnost.
hella su dobre,ale odporucam Osram Night Breaker(+90% svietivosti),ale neviem ako to je so zivotnostou,niekomu vydrzia 3 tyzdne,niekomu 3 mesiace,ale mne uz drzia cez 1 a pol roka.Ale vraj este lepsie su Philips Xtreme Power Vision,vraj ze viac ako o 100% lepsia svetivost,ale ako su natom so zivotnostou tak neviem.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

PROCHY jaj v rakusku nik nejazdi 200? http://www.auto.sk/spravy/clanok2661-Mi ... 35_kmh.htm Ja som nepisal o tom kto kde kolko jazdi ale o plašiči ze tam pisu somariny a ktovie ci je to pravda vobec (vela ludi na nete pise ze to maju a popri ceste stado zvery a vobec nic sa nedeje s nimi pripadne sa splasia a vybehnu rovno na cestu tak neviem). A co sa tyka mojich botasiek tak su MADE IN TAIWAN a nie CHINA :40bd:
alex07
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 18.05.2010 19:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alex07 »

PROCHY603 napísal:
patko1 napísal:ani hmlovky nemozes pouzivat hocikedy a mas ich na aute. Tych plasicov si mozes dat na auto aj sto aj elektronickych aj akych len chces podla mna to aj tak asi nepomoze. Chcelo by to hlavne nejake testy a skusenosti. A hlavne co tam pisu ze je to ucinne v akejkolvek rychlosti tak neviem ked pojdes 200 a srna na ceste zbada stvoje svetla a ostane ako puk na ceste ci stihne zareagovat na plašič MADE IN CHINA
:2f93:

Neviem kde mozes jazdit 200km/h skus to v RAKUSKU a par rokov si nezajazdis ked ta chyti Dialnicna policia.

Zrazu vsetko co je made in CHINA je podla teba NEPODAROK.

Pozri si svoje tenisky znackove a mas tam napisane MADE IN CHINA. Plati to aj pre tricka,elektroniku. :41c2: :41c2:
na mojej elektronike je napisane made in slovakia.. :d :D :d :D
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Turbo
tvoje odpovede vo mne vždy prebudia básnické črevo a musím niečo napísať aj keby som nechcel.Ešte za komoušov sa na trhoch v Hungarii dali kúpiť H4 Varta s výkonom 100W ,bolo na nich sice napísané že nie sú určené na cestnú premávku ale pasovali a svietilo to jak hovado lol lol lol .Na druhý rok som objavil tiež v Madarsku takú tú rampuhore na strechu ,tak som si ju hned nahodil a osadil patričnými žiarovkami.Vôbec nevadilo že ked som to zapol tak svietili káble a dymilo sa z alternátora bol som čávo.Aj teraz by sa mi niečo také zišlo ,nie na srnky ,ale sem tam vypáliť plnú pecku do očí nejakému spoluobčanovi na ceste. lol lol lol lol Celkovo by už tie zbrane mohli povoliť,kúpil by som rovno gulomet. :40bd: :40bd: :40bd:

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných