Osvetlenie vozidla

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dva príklady ,obidva v NZ okrese .Zastavili manželku s dcérou pani máte žiarovky ? asi ano v kufri ale neviem ako to vyzerá .Tak dajte klúče pozrieme sa na to. Za desať minut odchádzala aj s vymenenou žiarovkou-klobúk dole páni.
Na druhý raz zastavia mňa -tak si to vymente tu pane,otvorím kufrík s vercajgom a kua ani jedna h7 najbližšie bola h1 55w tak som to skúsil natočil som na ňu pár závitov izolačky aby bola hrubšia a nejako som ju tam narval.Kua ona svieti už pol roka a lepšie ako original
Inak vozím zo sebou hodne náhr. dielov a ešte nikdy som nemusel nechať auto na krajnici lol lol lol lol lol
borinik
Príspevky: 382
Dátum registrácie: 28.11.2008 15:34
Bydlisko: Puchov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa borinik »

bbbr napísal:
borinik napísal: Aaale k.a ako mraky... Mas tak vymenis,ked nemas,auto je nepojazdne a nemozes pokracovat,tym padom to tam odstavim(nie s vlastnej viny) a policajt mi musi auto strazit pokym sa pon nevratim,resp pokym mi oni nezabezpecia adekvatny odtah aj to len vtedy ked auto tvori prekazku v cestnej premavke.!
Bolo niečo vypité? Či to na triezvo máš takéto myšlienkové pochody a pohľad na realitu.
Noo prisiel som akurat s oslavy,no... :4090:
seven549
Príspevky: 7882
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

preco by mal borinik mat vypite.vymyka sa to zmysaniu?pre mna bezna vec ked som doma.minule ma nejaky dobrak bonzol ako pijem v bare.o 1.00 rano idem dom a pozeram ako puk hliadka ma v meste zastavuje.len tak bezdovodne.prve co bolo doklady pan vodic a vykoname dychovu skusku.uz som vedel co to bude.povedal som moment doklady mam v kufri.no a pojistka v kufri flasa spisskej hrusky lol pred nimi som sa napil,odovzdal obciansky a povedal pani-dnes uz nejdem nikam.zavrite ma,strelte medzi oci,len nehovorte mi vase zastrasujuce prihody.a co bolo sadli a pozerali ako z flaskou si to kracam dom :40bd:
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

zacinam mat pocit ze ta plati autobazar eu ... ako "vtipny doplnok" na prilakanie publika
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

seven to sa vážne stalo? :40bd:
seven549
Príspevky: 7882
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

stalo.len potom mesiac som nemal pokoj.co jazda autom napr. po meste 3km to 5X zastavenie a kontrola alkoholu :342a: .jazdili za mnou s kamerou na vw golf kde spravim chybu atd.na kazdom kroku ma sledovali dopravaci,obvodaci a po veceroch jaaaj este ze som mal sofera.potom to domacich preslo.
seven549
Príspevky: 7882
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Marekskk - nesmej sa to niesu kecy.uz davnejsie som pisal ako si to niekedy palim aj cez tunel pri branisku a mal si moznost vidiet v televizii ze co mozu s tymi kamerami :4090: lol
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Smejem sa s toho že ti to prešlo, a ako si sa pred nimi napil...
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

oco13 napísal: Na druhý raz zastavia mňa -tak si to vymente tu pane,otvorím kufrík s vercajgom a kua ani jedna h7 najbližšie bola h1 55w tak som to skúsil natočil som na ňu pár závitov izolačky aby bola hrubšia a nejako som ju tam narval.Kua ona svieti už pol roka a lepšie ako original
No ešte prezraď čo si spravil s päticou?
pokiaľ viem H1 ma jeden kontakt a H7 dva či?
dá sa to spraviť to nepopieram len sa mi to zdá ako....

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 64 neregistrovaných