Prerušenie lakovania

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Prerušenie lakovania

Príspevok od používateľa srtdemon »

Nie je.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Prerušenie lakovania

Príspevok od používateľa oco13 »

Ako pre koho
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Prerušenie lakovania

Príspevok od používateľa srtdemon »

Iba pre teba…
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Prerušenie lakovania

Príspevok od používateľa seven549 »

juan-fangio napísal: 08.08.2022 09:26 Ano, to ze farba na farbu chyti je mi uz jasne ale co ak podklad pod farbou nebol uplne spravne pripraveny... Chyti na nu aj plnic? A ak nie co je nutne spravit, aby chytil?
na to kaslat.nerobis 2 rocny mercedes ktory ide na predaj.robis to sebe.,pokracuj dalej tam kde si skoncil.a dalsie diely uz striekaj s tym co tam ma aj byt.

kedysi pred x rokmi som strekol blatnik na skode favorit biely comfortline co som mal.oskrel ho autobus.robil som to rovno na ten cierno nafarbeny plech ako sa aj kupil.ked kupis novy blatnik.auto slo na predaj kamosovi,kym nekupi druhe a mal ho 2.5 roka.

slo to na dve zatahy pistolou.farba aj lak.a surovina dosla.len sa to odmasnilo plnic farba lak a drzalo to co som to auto videl aj po 8 rokoch.lesk nic sa nelupalo a nekorodovalo.a aj farba sedela lakyrnik mi to namiesal presne.a sam neveril ten vysledok ked videl auto.vsade rovnomerny nanos farby a laku.ale to uz je moja made in home prax.
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Re: Prerušenie lakovania

Príspevok od používateľa a566 »

oco13 napísal: 08.08.2022 14:59 Hrob je materiálnym vyjadrením spomienky
:40bd: materialno je mrtvemu hovno platne
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Prerušenie lakovania

Príspevok od používateľa seven549 »

a566 napísal: 09.08.2022 21:47
oco13 napísal: 08.08.2022 14:59 Hrob je materiálnym vyjadrením spomienky
:40bd: materialno je mrtvemu hovno platne
aspon sa mas kde prist na zosnuleho pozriet.aspon ten pomnik na ktory nechal peniaze alebo dala rodina po nom zostane.a bude tam aj 100 rokov.a ja sa rad pridem raz rocne pozriet,s partiou na kamosov,s ktorymi sme zili od rana do rana,a nepotiahli zivot tak dlho ako my.a to sme len partia v strednom veku.

kedykolvek kdekolvek treba pomoct vzdy jeden pride.kedze napriklad sa tu preberaju temy o autach,zavolam o 1 rano treba mi pomoct,som pri munchen,auto nejde.aj ked zena povie ze nie,lebo toto a tamto.neexistuje ze nie.zena ide bokom ----lebo kamos---

dnes ludom chybaju 80-90 roky.---nic osobne je mi to jedno ----ale kebyze to napisane povies aj dnes v roku 2022 pri nespravnej osobe hned behom sekundy beries z lava z prava.a aj fizli to pochopia.

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných