OCTAVIA III 2,0 TDI

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marluk982
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 04.03.2021 11:22
Zdieľať na Facebook

OCTAVIA III 2,0 TDI

Príspevok od používateľa marluk982 »

-VODA V ZADNYCH DVERACH PO DAZDI.KED ZAKYVAM DVERAMI TAK POČUŤ ŽBLNKANIE
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

To mas blbe.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Ford Galaxy rok 2001, najazd 984.000km. Voda nikde ani ked kyvam. Asi to mam lepsie nez ty.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Mam nejake rybicky ak by si chcel.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tak som si spomenul - s vodou niekde, boli problémy odjakživa. Bol som celkom ešte školák, keď tatko kúpil nového polského Fiata - roku páne 1974. V tom čase nové auto bola kúsok väčšia vzácnosť ako dnes. Čakalo sa naň pekných pár rôčkov. Asi po druhom daždi tatko zbadal že v kufri pláva rezerva. Polskí pšonci to nejako zle poskladali. A tak milý tatko zobral vrtačku a do kufra pod rezervou navrtal 13ku dieru. O x rokov neskôr domov pribudla nová Felicia - a zase voda v kufri. Čo asi mohlo nasledovať? 13ka diera a je po probléme.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dvere,prahy,stieračový medzipriestor či vanička šíbru majú odtokové otvorčeky z výroby,tak buď sú zapchaté špinou alebo ochranným voskom výrobcu.Treba ich obnoviť,pokiaľ by to bol výrobný nepodarok tak ich treba umelo dorobiť.Tieto veci rieši množstvo aut takže o nič zvláštne nejde.Občas sa vyskytne (mazda3) zatekanie (zadné svetlo) ktoré nech sa urobilo čokoľvek stále pretrvávalo.
marluk982
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 04.03.2021 11:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marluk982 »

p.mhlavaty má bod,ostatní nula,ale nikto sa nevyjadril ako daný problém poriešiť,otvory tam sú ale su v nich plastové nity či klince ktore držia gumove tesnenie na spodku dverí,alebo vymeniť tesnenie okna vo dverách?
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

A ty mas kolko bodov za to ako si napisal to zadanie? Nula ci este menej?
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Našiel si zlé otvory, tie odvetrávacie musia byť čisté bez toho aby v nich boli štuple , nity alebo hocičo. Zvykne to byť podlhovastý otvor v mieste ako sa spája vonkajší a vnútorný plech
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných