Opravné sady na lak

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jani2
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 21.09.2011 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jani2 »

oco13 napísal:
jani2 napísal:Oco neviem, akú chladničku tu pletieš
Aký je rozdiel medzi plechom auta a plechom chladničky, alebo oškretým rohom na vchodových dverách??? No taký že opravuje sa len auto ,aby susedia videli, že na to máme. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Ale čosi čo mi je po susedoch :40bd: proste človek sa stará o auto najlepšie ako vie a váži si ho :-\
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

::: ::: ::: :angr: :angr: :angr:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

jani2 napísal:
seven549 napísal:akoze policia sa na to vysmiala.ved to je vandalizmus trestny cin poskodzovania.chod to napoliciu nahlasit.mne takto pri malovani parkovisk zahli blatnik.tiez sa s tym tocili ze co chcem nemam nove auto.ale siel som po tej firme ktora to robila.pomohlo az ked som mu povedal tym mne si zahol blatnik tak aj ja tebe to vratim a budeme sa potom sudit 50 rokov za okopane auta.a zrazu mala na to ta firma pojistku.
Veď to .. policia nechcela ani nič písať na mieste . Bohužiaľ je to mestský podnik , bohatí podnikatelia .. ešte sa policajt bol pýtať ľudí či používali sieťky.. ľudia , že nie tak sa usmial
pokial si ho nechytil pri cine a nevies kto to je tazko s tym pohnes.jedine za primatorom mesta.netreba sa bat je to tiez len clovek.netreba na ludi kricat len ziadat odskodne.

minuly rok v auguste robila nejaka firma nieco.po par tukancoch skrabancoch som sa poucil a kupil trucam 6 predna zadna bezi nostop.stal som pri restauracii a hlinikovy rebrik nesikovnemu spadol na kapotu.auto parkujem vzdy tak aby bolo vidiet kazdy pohyb aj odchadzajucich aut.vsetko bolo vidiet.aj rebrik aj cloveka zo zadnej kamery aj dodavku s spz.ale zase riesil som to s tou firmou a hlavne skodcom-zamestnancom.skrabance neriesim ale ohnute plechy rovnanie nieco stoji.

o mesiac na to fukal vietor sofer nestrazil dvere rana na moje dvere.sedel so zenou a deckami v aute a cakali tichucko co bude.nic sa nedialo do 2 minut odisiel.siel som vratit kosik kracam k autu a zahlina na dverach.hned zaznam siel som cestou ktoru siel a nasiel som ho pri poste.zena ho ukecala ze podme prec.

vravel som mu o tej kamere ste nevedeli ze a kebyze o tyzden najdete prekopnute dvere a neviete kto to bol noo?tak ako to odskodnite.ta kamera registruje aj naraz.

jasne ze nic to nezmeni ale ti vinnici aspon pamataju ze hocikto moze matv aute nejaku kameru a su sledovani.
jani2
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 21.09.2011 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jani2 »

Poznám , ja som to riešil podobne. V tomto prípade by chcela mestská spoločnosť súdne konanie skôr než mimosúdne :/

Minule som videl príspevok na haka FB ak poznáš , ako niekto pánovi šuchol jednu stranu auta , hneď si to nafotil , zameral a dávaj hľadať auto po okolí. A čuduj sa našiel auto s presne škrabancom aj s jeho lakom v ňom. On tam tiež písal , že volal políciu , ukazoval , meral.. povedali, že pokiaľ sa neprizná.. možno nájdem link sú tam foto
brok00
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 06.06.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brok00 »

Pokial sa neprizna.... to ako co je za postup. Vsak im museli aj merania sediet
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

bohuzial tak to je musi sa sam priznat aj kamera v aute je pred sudom nic.musi to byt policajna kamera s platnym certifikatom.

to iste je aj napr bankomat.stane sa ak niekto tam zabudne peniaze kludne si ich moze stastlivec nechat neda sa to dokazat pokial tam nieje kamera ktora bude snimat aj ruku -co tam nieje- a zaroven dalsia tvar toho kto tie peniaze zobral.je to len na dobrovolnom priznani.

preto ja idem za tym vinnikom a ak sa neprizna nechce sa mu to riesit ok aj mne sa o tyzden,mesiac som trpezlivy kludne aj polrok stane ze oskriabem jeho auto a vobec som to nechcel.je to nahoda ze akurat sme sa znova stretli.a najhorsie je to za 2 roky sledovania zaznamov cakal som ze to robia apaci ale robia to biely a ich decka.

vo svajciarku sa to stalo kamosovi 5 rocna dcera to iste udrela dvere prehnuty plech,necakal ten sok tam je to pojistna udalost musel spolupracovat vsetko sa riesilo cez nasu pzp oprava dveri 3500euro.tolko platila jeho pojistovna.majitel si dal nove dvere.

nasi apaci sedim v aute sledujem ich ako prisli na octavke 1 ruku dal na roh zadnych dveri aby tomu druhemu neudrel blatnik.ak idem to tesca vyhradne hladam miesta kde maju zaparkovane svoje vraky a rovno medzi nich.
jani2
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 21.09.2011 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jani2 »

Tak je to bohužiaľ .. na druhom aute Audi A5 platím Nemecku poistku 120e mesačne , ale nikdy nebol problém , ani u ostatných ľudí ak sa niečo stalo.

Známi má zase takú skúsenosť , že mu v aute rozbili sklo a ukradli veci ( parkoval pred domom a prišlo auto ) akurát išiel na dovolenku , takže tam mal foťák a všetky drahé srandy. Dal to na FB a ľudia sa začali ozývať , že na bazoš sa predáva jeho iphone , MacBook , foťák .. hneď ho spoznali podľa FB .. jednalo sa o feťáka, ktorý chcel na dávku. Dal všetky dôkazy na políciu , fotky jeho vecí a vecí, ktoré boli na bazoš, ľudia dosvedčili, že kradne. Sám ho kontaktoval zoči voči a aj sa priznal na video. Potom na polícii poprel ( vraj nátlak ) .. normálne na surovo v jednej deň si zobral veci od neho a polícia sa do dnes po rokoch neozvala. Mne tiež policajt povedal "mladí muž.. ak chcete ja to spíšem.. nafotím.. o pár dní príde nariadení a pôjde to do šuplíka.. :4012:
jani2
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 21.09.2011 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jani2 »

Dal som tam teda prvú vrstvu

Tuna je pred a po

https://imgur.com/a/zmgfPnr
martinhu
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.11.2017 22:54
Zdieľať na Facebook

Oprava dierok po kamienkoch

Príspevok od používateľa martinhu »

Ahojte,


ja sa tiez chcem opytat, ake mate skusenosti s opravou dierok od kamienkov. Mam kopec dierok a chcem ich opravit.
https://imgur.com/a/J1AU6HM
Vdaka za rady.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

co cakas za odpoved ? ked to chces poriadne, treba to obrusis naplnit nalakovat, ked to chces len akoze, vyskrabat do ziveho a zakvapnut barvu, potom uz iba hodit nato bobek...ine moznosti nejsu :4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ja neake obuchaniny neriesim.Auto u mna ma spolahlivo startovat,kurit,netiect do budy,vsetko co ma svietit aby svietilo,klimu nemam a zvysok neriesim.Takze lutujem ale neviem poradit.

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných