Striekanie auta

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martinbr
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.11.2011 18:36
Bydlisko: okres Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinbr »

Joj tažko tu na Slovensku niečo vyriešiť zúfalý som z toho.
Najhoršie je samozrejme že auto potrebujem a keď si predstavím že ho tam teraz mali 2 týždne...
Teraz vlastne by bolo treba znova prestriekať všetky 3 dvere a prejsť tou farbou až do susedného dielu ? chápem tomu správne ? lebo keby tam mali zase niečo miešať bohvie ako by to dopadlo :..:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

povedal by som ze u takejto roboty je autorizak horsia moznost...fakt dobry lakos sa nepotrebuje zamestnat, to uz je raz tak...ono je to vec pohladu, niekto bere barvu jak krytie plechu proti hrdzi, iny si zaklada na vzhlade aj toho laku a este aj ten oprasuje, toho druheho podobny vysledok potesi menej :-\, do buducna budes vedet ze autorizaku zverit tak max bielu pastelku, na metlu treba ineho majstra
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
martinbr
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.11.2011 18:36
Bydlisko: okres Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinbr »

Bol som v dalsom servise za lakirnikom co robi aj fušky aj majster jeho tam bol obzerali obidvaja tiež povedali že chyba seervisu že ma neupozornili že bude treba robit pristreky lebo inak to bude vidno.

A bol som aj na poistovni lebo sa menilo aj celne sklo sucastne v servise so striekanim. Tak poistovak mi povedal ze to mam ist reklamovat ze z BB autonovo nic dobre nechodi poslednu dobu ze sa ludia stazuju a ze ak neuspejem pytat si to pisomne a obratit sa na importera skoda.. Ked som mu ukazal fotky tak skoro odpadol ze on by to nenechal tak taketo strakabarkave auto..

Vyzera to na dlho ale nemozem to takto nechat :angr:
martinbr
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.11.2011 18:36
Bydlisko: okres Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinbr »

Povedal mi aj poistovatel ze urcite by sa tam nieco naslo lebo nakolko je to scout ma tam tie plasty ktore by bolo treba dat dole a davat nove atd. rozumiem ze je to nakladnejsie ale ze nieco z toho by sa dalo poistovni odvovodnit.
A mne ako laikovi to mohli povedat a spytat sa ma ze tam bude "trocha" rozdiel ze tak a tak sa to da urobit a ci som ochotny nieco aj doplatit aby to nebolo poznat radsej by som dal dajme tomu 200 euro zo svojich ako toto.
Platil som si aj kapotu takmer 400 euro lebo bola dobita od kamienkov a uz ked sa to strikalo tak som chcel nech je to jedna farba to sice je ale uplne ina ako bola pôvodná.
A tak isto mi povedal aj v druhom servise chlap (majster) u nás v BR že on to vie s poistovnou vykonzultovat taketo pristreky.
Holt moja chyba ze som nesiel do BR ale do BB do autonovo ale fakt sa bežný clovek musi ucit na chybach svojich a financne nakladnych .
AK budem zit este jeden zivot ja uz budem takyyy mudry a neveriaci ze vsetko budem 10 krat obzerat kym nieco kupim alebo preveznem :d :D
martinbr
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.11.2011 18:36
Bydlisko: okres Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinbr »

To určite ale tých 3000 euro ma odraduje keď ti to hocijaký debil poskriabe na parkovisku a to nehovorím o tých čo ti to odrbu dverami,Alebo nákupným vozíkom :342a:
martinbr
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.11.2011 18:36
Bydlisko: okres Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinbr »

No v autonove mi povedali že pri tejto farbe sa prístreky nerobia nakoľko ešte nikdy s ňou nebol problém a oni sú so svojou prácou spokojní a nevidia tam nič žiadny rozdiel. Že je to len o uhle pohľadu a keď som im povedal že podľa fotky mi povedalo minimálne 10 ľudí že je to zlé tak že nemám nikomu ukazovať fotky ale auto :suicide:
Ale poznačili si ma a v pondelok tam mám prísť že podajú žiadosť na poisťovňu a budú pýtať dalšie peniaze na opravu opravy som zvedavý do kedy budem bez auta a ako to nakoniec dopadne :41c2:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Toto ak zahlási prijímací technik ok,vie o tom prd makový.Ale každý dobrý,a tobôž vynikajúci lakýrnik vie,že výsledok z farbou ktorá inak na 100 tis % sedí môže dopadnúť zle,pretože na výsledku sa podpisuje veľa vecí,tak kvalita pištole,tlak tlak,tak rýchlosť pohybu,času odvetrania,vzdialenosti,spôsobu a sily zaliatia,toho je veľa a odtieň to zmení,zosvetluje či stmavuje.Stačí málo a všetko je vidieť,to každý kto strieka na hranu dobre vie,a vedia to aj oni.Niet lakýrnika čo občas nezhorí,ale lakovať tri paneli za tak brutálnu cenu...to musí byť pozlátené,tu je problém že za tú abnormálnu cenu odviedli ho...o prácu a toho niet úniku.Ak sú tak namlsaný že im je tristo e.- za panel málo,nech si vykonzultujú z majiteľom že je pristrekovanie nutné a teda...ako na to zareaguje.Toto je jednoducho nezvládnutá práca a nezvládnutá komunikácia so zákazníkom.Za tým môže už nasledovať iba dávka arogancie ako sa k tomu teraz stavajú,nakoniec bude vinný zákazník
ondr1s
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 20.12.2019 14:12
Zdieľať na Facebook

Re: Striekanie auta

Príspevok od používateľa ondr1s »

vojtik napísal:Zdravím, kúpil som octáviu combi zelená metalíza. Potreboval by som ju celú
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a preco si si nekupil celu tu Ocktaviu ? Ja ked som posledne kupoval auto, tak som si ho kupil cele, uplne cele.

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných