Diaľničná patrola

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

lubos zimovcak napísal:Ukáž mi v DE diaľnicu, ktorá má rovnaké parametre ako na Slovensku...
quote]
By si sa čudoval kamo, maju aj v Hitlerjungen horsie autobahn ako my R kove cesty. A 8 okolo Ulm,A 61 na Lux...
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

CAMLS napísal:Ale odtiahnu ma zadarmo hej? Lebo ked mam predplatenu asistencnu sluzbu tak mi nemozu nanutit inu za ich ceny!
Kto spôsobil prekážku cestnej premávky, je povinný ju bezodkladne odstrániť. Ak to neurobí, je povinný ju bezodkladne odstrániť na jeho náklady správca cesty.
Ak ide o vozidlo tvoriace prekážku cestnej premávky na diaľnici alebo na rýchlostnej ceste, o odstránení vozidla rozhodne policajt, ak tak neurobil skôr ten, kto prekážku spôsobil, alebo správca cesty.
Také vozidlo odstráni na náklady jeho prevádzkovateľa Policajný zbor alebo správca cesty podľa rozhodnutia policajta.
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

lubos zimovcak napísal:rovno treba povedať, že policajti majú biznis s odťahovkami, rovnako ako lekári s funebrákmi, obidve sorty s novinármi a všetok ten CIRKUS zaplatí chudák, ktorý je v STRESE a často aj šoku..., tak nabehnú bandy kobyliek a pomôžu chudákovi vyprázdniť peňaženku...:((, o tom to je, kecy o "pomoci" sú niekedy brutálne úsmevné.
No tak nám porozprávaj aký biznis majú policajti s odťahovkami? Rád si vypočujem ako taký biznis funguje. Si len obyčajný táraj ktorý tu šíri krčmové reči typu jedna pani povedala.
Takže podľa teba ľudia si nezaslúžia mať za svoju prácu zaplatené a majú to robiť pre dobrý pocit. By ma veľmi zaujímalo že čo ty vlastne robíš a z akých chudákov máš ty svoj busines? Koho ty okrádaš aby si mal na výplatu?
Nemáš o robote odťahovkára ani len tušenie. Na Slovensku nie je ani jeden odťahovkár zbohatlík. Všetko sú to správni chlapi pre ktorých je to ich život a nikto na tom ešte nezbohatol.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

chalani dovolim si tvrdit ze s roboty nikto nezbohatol.okolo aut robis aj sobotu aj nedelu a niektory zavidia napr aj moj sused.ozaj elephant dohovor tym vasim dialniciarom.v poslednej dobe mi vazne lezu na nervy.vsade meraju.clovek sa nemoze ani troska rozbehnut.inak dialnica je rychl.cesta.nech nemeraju tolko. :3906:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Neviem ako vy , ale ja mám 2x osobnú skúsenosť s odťahom z dialnice, Firemná dodávka , raz turbo a raz niečo s predným ramenom. Telefonát na asistenčku , a trocha dlhšie čakanie lebo na Sprintera plne naloženého museli hladať dosť velkú odťahovku. Maník prišiel a vytiahol zoznam servisov - potialto to máte zadarmo , tuto za 50 a domov za 130evri. Stačilo ukázať prstom a tam nás zaviezol . Žiadne ďalšie platenie nebolo. :40bd: lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
skiti
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 20.02.2006 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skiti »

Trosku sa zamiesam do debaty, na 95% je zo zakonného poistenia hradena asistencia zmluvnej odtahovky na prijazd k nehode/poruche a odvoz auta do servisu ktory je schopný dane auto opravit, este sa mi nestalo aby zakaznik doplacal viac ako 15€ co je smiesna suma na to ze som povynny byt u nehody do 30 minút od objednavky mat poistku na manipulaciu s autom a jeho prepravu, milion skolení a zmlúv. lenze problem je ze u nas si ludia myslia ze ked ked to maju zadarmo tak sa pojde tam kam si oni vymyslia, sa mi stalo ze zakaznik bol presvedceny o tom ze som povinný na D2 pri kútoch ho malozit zaviest ho s autom do Brna aby tam vylozil tovar a zase ho pekne odviezol do BA lebo on tam ma overeny servis v rámci asistencnej sluzby. takze asi tolko.
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

elephant napísal: Vyspelým štátom sme boli priblížený už dávno pred 20 rokmi keď fungoval ešte Záchranný systém Slovakia, ktorý sme si sami zničili v 1999 a na ktorý sa chodili pozerať z tých vyspelých štátov z otvorenou hubou.
Elephant, poznáme sa osobne, cez ASOS, ale jedno mi nejde do hlavy: kto sa to chodil na Slovensko s otvorenou hubou pozerať na Studeničov Slovakia Alfa?
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

elephant napísal: Chceme sa priblížiť vyspelým krajinám ale toto nikde vo vyspelých krajinách neexistuje.
Chciet mozme ale to sa nikdy nestane my sa tak mozme priblizit jedine krajinam balkanu a vychodu Ako je BIH, MNE, AL, MK, UA, RUS, BY a pod. dokym sa nezmeni mentalita tohto naroda a nenastane dalsia revolucia :d :D :4012: :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

Kam sa podeli tie dodávky? Už som asi posledný rok nevidel po Slovensku ani jedinú. Čo ich porozbíjali? Alebo to niekto vytuneloval?

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných