Akumulátory moderných áut zlyhávajú štyrikrát častejšie...

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Para24 napísal:panove a teraz kto poradi ako otvorit "bezudrzbovu" bateriu
Na bannerke stačí odlepiť nálepky a pod nimi sú zátky. Na iných stačí vylúpnuť kryty. Takže by to najskôr chcelo typ baterky alebo fotku, aby si dostal nejakú rozumnú radu...
Para24
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.02.2008 15:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Para24 »

jedna sa o Varta Blue Dynamic
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Para24 napísal:jedna sa o Varta Blue Dynamic
Na niektorých by mal ísť vylúpnuť ten kryt...
Mass111
Príspevky: 609
Dátum registrácie: 03.04.2009 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mass111 »

andyrs napísal:no podľa mňa sú na tom trápne tie 4 km. Keby boli všetci taký pohodlný ako ty a vozili si lenivý zadok každý deň autom iba 4 km čo sa dá presť v pohode pešo, alebo byciklom, tak ďakujem pekne, zodpovednosť voči životnému prostrediu tie nevraví nič?
Mass111 napísal:
impax napísal: chodiť 4 km každý deň autom je sorry ale "VEĽMI VEĽMI TRÁPNE"
Do práce chodím predsa služobným autom, áno je to 4 km od môjho domu a neviem čo je na tom trápne. Mimo pracovnej doby, chodím svojími autami,s ktorými spravím viac ako 4 km, nemusíš sa obávať o trápnosť situácie. Je pravda, že 1x do mesiaca sa ide s tým služobným autom do Nemecka, Rakúska alebo Talianska, ale 99% času to auto jazdí len 8 km denne. Máme ho 5 rokov a baterka sa nemenila.

Dobre takže po A: bicyklom ísť nemôžem, keďže chodím v obleku a vyzeral by som pred klientami asi dost trapne nemyslíš? Po B: MHD tým smerom nejde, keďže sa mesto rozhodlo zrušiť pár spojov, po C: vysvetluj môjmu 4 ročnému synomu, že musíme ísť peši, lebo ujo z internetu nám to tak povedal :-) Nebuďte trápny, 4 km, nie je 400 metrov a som veľmi zvedavý, či by ste stihli zobudiť a obliecť ráno dieťa, keď spí ako zabitý a potom peši utekať do škôlky 3 km, prší neprší, zima nezima, teplo neteplo. A s ekológiou tu na mňa nechoď, môžes sa obrátiť na čínske továrne, rafinérie, letecké spoločnosti a lodnú dopravu.

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných