Test BMW M6 Gran Coupe

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

ivko1 napísal:Ja som hovoril čiste o aute v úvodnom príspevku BMW M6 Gran Coupé (F06), kde nechápem tie 4 dvere v spojitosti s názvom coupé
To písal mne ja som tam dal kupé E24 a Sliedič mal na mysli E23 tak trochu diskusia mimo tohto new kupé či čo to je...inak súhlasím s tebou.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Sliedic napísal:Toto považujem za vrcholne arogantné a primitívne riešenie. Dalo by sa to aj kultivovane - napr. za prítomnosti médií auto darovať nejakej dobročinnej, charitatívnej organizácií
Spraviť si promo z darovania nefungujúceho krámu? :41c2:
bajo777 napísal:ku cti tomu autu sluzi, ze sa dost pomaly a neochotne uhybalo tej klampiarine
Tiež pozerám ako puk z čoho je ten predný blatník, že od neho pucka odskakuje!
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

cico, take sa uz dalo vidiet na zigule a moskvicoch, v dnesnej dobe deformacnych zon prekvapive :d :D
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

myslite, ze boli manzelia ? lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

pat a mat
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ten menší zjavne nikdy v živote nič podobné v ruke nedržal...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ale pekne sa oblieka a mozno dobre vari ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

cviro123 napísal:Budem asi jediny na siroko daleko ale v garazi ani omylom ked tak v susedovej max. :)

nebudeš jediný ani ja by som "vrtulu v znaku" nechcel, "možno tak z roku 1950" ich dizajn sa nejako vymyká všetkému ostatnému a hlavne nerozumiem tomu kto sa trase za bmw a napríklad znevažuje francúzske autá, lebo keď sme už pritom tak niektoré otorizácie sú od francúov, ale to je jedno každý si kúpu to na čo má a čo chce mať, a preto je tak veľa značiek a druhov, ale bmw svoju éru skončilo niekde po roku 2000 s nástupo divného dizajnu a kvality, tak ako aj MB to nejako nerozchodilo s používaním motorov a karosérie od renaultu pri Citane, kde napr. kangoo stojí naložené polovicu základu Citanu a je to komplet okopčené len sú tam tri znaky MB na maske volante a zadných dverách a majitelia sa budú chváliť aký majú MB Citan a pritom majú Kangoo, len to by si nekúpil lebo je to FR. no proste globalizácie napreduje, ešte jedno okienko v štýle Nissan - tiež majú motory z FR.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

cviro123 napísal:Budem asi jediny na siroko daleko ale v garazi ani omylom ked tak v susedovej max. :)
Tiež sa pripájam. :28b7:

Každý kto chce vlastniť X6 je zakomplexovaný de***

čo sa chce vyťahovať ,

navyše to auto je neekologické, nakoľko žere ako 2-3 bežné auta

a potrebuje 2 parkovacie miesta

Ja hovorím,že ten čo jazdí v tomto aute je arogantný typek, bez spolupatričnosti a ohľaduplnosti k iným

jednoducho sebectvo a arogancia na N-tú. :342a:

ale na spomínanom obrázku je BMW M5 nie X6 :3020:
misokgb4
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 06.07.2010 23:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokgb4 »

Podla mna mas riadny komplex ty, to, ze ty si nemozes dovolit X6 neznamena, ze kazdy kto ju ma je arogantny debil ako si napisal, to si skor myslim teraz o tebe, ked niekoho sudis podla toho ake auto si kupil... Inak ked ti je 8L nafty vysoka spotreba, ty asi jazdis na vodu...
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Nedavno sa predo mnou zmolil daky chlapik na X6 asi 15km/h tak som nanho 3x zatrubil, on stiahol okno a na osrpavedlnenie mi kyvol rukou a odbocil vpravo. Zrejme nieco hladal a rozhliadal sa okolo seba. Prekvapilo ma to gesto.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Pokiaľ si človek na auto zarobil čestne, nezaujíma ma to. Nech si jazdia trebárs na vrtuliach s vodotryskom, pokiaľ mňa a iných neohrozuje, je mi to jedno.

Žiaľ, na Slovensku sa mnoho vodičov ku Vám správa podľa toho, na akom aute jazdíte a nie podľa toho, aký ste vodič. Veď je tu o tom aj téma.

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných