Recenzie aut na autobazar.eu

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

electrohouse
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 27.02.2011 12:54
Zdieľať na Facebook

Recenzie aut na autobazar.eu

Príspevok od používateľa electrohouse »

http://www.autobazar.eu/sk/users.php?act=myreviews

Pre tých kdo nevedel ,tak autobazar.eu umožňuje tak tiež pridať recenziu vašho auto... kedže sa tú všeci chvalia ake tatoše maju atď ,prekvapuje ma že je tam tak malo recenzii .

Podľa mňa by to chcelo prepojiť lepšie s inzerátmi tie rcenzie. Lebo teraz o nich asi malo kdo vie a väčšina píše iba na fore.
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

Myslím, že účelovo napísané recenzie na predávané autá nemajú veľkú výpovednú hodnotu :4012:
Mazda 6 GH 2.0i
===============================
EX: Citroen C4 Picasso 2.0 HDi <- Ford Focus MK2 FL 1.8 TDCi Titanium X <- Ford Mondeo MK3 2.5 V6 Ghia <- Ford Focus MK1 1.8i Comfort <- Lancia Dedra 1.6i
electrohouse
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 27.02.2011 12:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa electrohouse »

Myslím že rozdiel je medzi recenziou a inzeratom ,takže neviem o čom točíš ? :D
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

Kvalitná recenzia, ktorá spĺňa svoj účel, by mala poukazovať na negatíva i pozitíva. Predpokladám, že ak niekto účelovo napíše recenziu za cieľom skoršieho/výhodnejšieho predaja auta, negatíva logicky vynechá. Na Slovensku duplom.

O tom "točím".
Mazda 6 GH 2.0i
===============================
EX: Citroen C4 Picasso 2.0 HDi <- Ford Focus MK2 FL 1.8 TDCi Titanium X <- Ford Mondeo MK3 2.5 V6 Ghia <- Ford Focus MK1 1.8i Comfort <- Lancia Dedra 1.6i
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Aha, aha...

A kde presne sa píše, že tamtie užívateľské recenzie súvisia s predajom auta?
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

lubonr
To znamená, že ten čo predáva trebárs Octaviu by mal teraz vo všetkých témach čo sú to o problémoch a poruchách s týmto autom písať, že si to jednotlivý užívatelia vymysleli a že Octavia je 110%ne bezporuchové auto a že všetci klamú...? Hmmm... :-\
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Re: Recenzie aut na autobazar.eu

Príspevok od používateľa lubonr1 »

Atlas:
electrohouse napísal: Podľa mňa by to chcelo prepojiť lepšie s inzerátmi tie rcenzie. Lebo teraz o nich asi malo kdo vie a väčšina píše iba na fore.


Stačí taká odpoveď?

Bandit:

Vravíme o recenziách, nie o príspevkoch na fóre. No a ja riešim ich výpovednú hodnotu.
Mazda 6 GH 2.0i
===============================
EX: Citroen C4 Picasso 2.0 HDi <- Ford Focus MK2 FL 1.8 TDCi Titanium X <- Ford Mondeo MK3 2.5 V6 Ghia <- Ford Focus MK1 1.8i Comfort <- Lancia Dedra 1.6i
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Ja som to pochopil tak, že rencezie, v ktorých doteraz užívatelia vyjadrili svoje subjektívne pocity práve na to svoje auto, Electrohouse navrhuje nejakým spôsobom prelinkovať s inzerátmi.

Čiže v 72 inzerátoch na jazdené Chevy Camaro by boli nalinkované 4 rovnaké odkazy od užívateľov, ktorí s Camarom jazdili.. Nejednalo by sa teda o účelovo vyrobené recenzie na konkrétne auto v inzeráte.. Samozrejme, že také recenzie nemajú takmer žiadnu výpovednú hodnotu... ;)
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

idem predať auto, tak náhodou si na neho spravím aj recenziu. Na toto sa tu narážalo !! Účelovo spravené recenzie, aby vyzdvihli aké skvelé auto je práve môj kar !!!
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Majitelia niektorých aút, nemusia byť objektívny. Hlavne ľudia vo fans forach :-)

Takže ťažko spoliehať na recenzie majiteľa, hlavne ak presadne z favorita do BMW alebo volva, a nič iné nejazdil, tak bude ospevovať iba to svoje terajšie auto :-)
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Kujon..,presne ako hovoris.moj Mercedes je ten naj...,naj...,len sa toho crepu nemozem zbavit,nechcu ho uz ani zadara...
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Ta keď ho čačáš jak kolotočár :-) Tu chrom, tam chrom :-)
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

kujon..,si ma nasral.bodaj by ta ziaci cez prestavku zmlatili.sfetovali a znasilnili... :-\
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

dones ho tu na dvor, ja ťa ho zbavím :-) čo by som pre Teba neurobil. Aj ťa pohostím aj popijeme :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných