Ako fungujú praktiky predajcu jazdených vozidiel

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Ako fungujú praktiky predajcu jazdených vozidiel

Príspevok od používateľa sherdog »

etrend.sk napísal:Spoločnosť ₳₳₳ Auto úspešne expanduje. S rastúcim biznisom sa však množí aj kritika na klamlivú reklamu firmy a nevybavené reklamácie
etrend.sk
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Keď sa takýmto neserióznym spôsobom správa AKÁKOĽVEK firma, ako je možné, že ešte neskrachovala?

PREČO človek, ak vidí, že na aute, o ktoré má záujem, sa obtiažne preraďuje, PREČO takéto auto kúpi a potom vyplakáva? Však to je jasná vec, že mu nič nepreplatia. Na Slovensku je snáď miliarda vozidiel, všetky autobazáre sú plné, súkromníci majú problém predať auto v dobrom techn. stave aj hlboko pod cenu, tak PREČO PREBOHA tento človek ten šrot od hAhAhA kúpil a teraz si kvôli vlastnej blbosti ničí nervy?

PREČO kupujete od hAhAhA autá, keď sa nesprávajú voči Vám férovo? PREČO je to najväčšia autobazár firma na Slovensku?

Veľa otázok, odpoveď len jedna. Pretože sme tak hlúpi, že si takéto praktiky zaslúžime.
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

co je na popisanych pripadoch neseriozne? Znehodnotenie cez protokol je to iste ako je v zvycajnej sukromnickej zmluve "kupujuci sa oboznamil so stavom vozidla" a "predmetom kupy je jazdene vozidlo". Stale ma moznost ten protokol neakceptovat a nekupit.
Druha situacia je jasna a chlapik akosi zabudol na zlavicku na pripadne opravy.
Videl by som jedinu neserioznu praktiku tychto bazarov. Maju pomerne kvalitny vykup, kde overia stav vozidla a podla toho nastavia vykupnu cenu. Samozrejme ked im auto predate za prvu najnizsiu ponuku, tak asi ani kapotu neotvoria. Neseriozne je potom to, ze tieto informacie z vykupu sa uz nedozviete, ked uz maju auto vystavene oni.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Presne ako hovori Sliedic...
Mam s nimi jednu davnu skusenost = uplna strata casu pre cloveka, co nepotrebuje nudzovo predat, lebo ma prazdne vrecka...
Do telefonu ponuknu este ok cenu, ale pri obhliadke to ide mimo realitu. Po otocke na opatku, zacnu vyvolavat a ponukat viac a viac, ale z mojho pohladu aj tak malo... Autko bolo v pohode predajne u ineho bazarnika a pritom ho nevykupil, len realne zhodnotil za kolko pojde, zobral proviziu a tak sa aj stalo. Spokojnost obojstranna :2f93: .
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných